Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés

Persze,tudom hogy márrengetegen feltették ezt a kérdést.

Nem vagyok az a tipikus mai lány,szeretném magamból kiadni a dolgokat.Később persze saját fotókkal akarom majd kiegészíteni :)

[link]



2013. jan. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Tipikus tucat tini lány énblog. Kb 10.000 ugyan ilyen létezik ahol leírják a napjaikat, mert olyan nagyon különlegesnek érzik magukat, de amúgy a kutyát nem érdekli.

Nem sok értelmét látom.

2013. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze elfogadom a kritikát.Csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy nem érzem magam különlegesnek.Semmilyen mértékben sem. :)
2013. jan. 26. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
ne hallgass rá csináld ha jólesik:) vagyis írd. jól néz ki amúgy. nem is ezt kell az egész országnak nézni ismerőseidnek készül úgyis:) meg aki belebotlik.
2013. jan. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 27. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak ezt látom:

blablabla blabla smiley

bla smiley blablabla smiley blablablabla

bla blablabla blabla smiley blablabla smileysmiley

2013. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de attól még csináld, eleink is írtak naplót, csak nem küldték el a helyi újságnak, hogy adják le
2013. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Harry szemszöge:

A nappaliban voltam Pau-val, a kanapén ültünk Pau egy könyvet olvasott én meg csak ültem ott és bámultam az üres tévét. A tegnap estén gondolkodtam, annyira jól éreztem magam és nem csak tegnap, mióta megismertem ez a lányt folyton csak mosolygok mint egy idióta, de komolyan mi van velem?!! :S

Pau szemszöge:

Próbáltam a könyvre koncentrálni, de csak a reggeli felelsz vagy merszes "dolgon" járt az eszem, annyira kínos ez most.....nem tudom mit kéne most csinálnom....nagyon jól érzem magam Harryvel, mindíg meg tud nevettetni.

- Pau.... - törte meg a csendet Harry. Randiznál velem ? :$

- Igen! - mosolyogtam a göndör hajú srácra."


Te most ugye csak szivatsz minket ezzel a hülyeséggel?

2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te mi az istenről beszélsz? 0__0
2013. jan. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!