Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell Wordpress-re...

Hogyan kell Wordpress-re feltelepíteni a pluginokat?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a NextGen Gallery plugin-t és nem tudom, hogy mit kell vele csinálni...

2013. jan. 15. 14:06
 1/9 anonim válasza:
Ha 3,5-ös WP-d van, ott elvileg a Megjelenítés > Sablonkezelő menüpont alatt megjelenik a Sablonok telepítése fül, azon belül a Feltöltés fülecske. Kintről betallózva, ZIP-fájlként tudod betelepíteni a sablont.
2013. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy 3,5-ös wordpress-em van-e?
2013. jan. 15. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
a kereső szavaid jók "Wordpress, plugin, weboldal készítés" a google-ban keress vele, te egy profi értetlennek tűnsz nekem.
2013. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13 évesen kéne értenem ezekhez?
2013. jan. 16. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá minek tetted fel a kérdést?:)
2013. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán azért, hogy segít valaki? -.-
2013. jan. 16. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen segít valaki, pontosabban már segített is korábban, mielőtt a kérdésed benned felmerült volna. A google cikkekkel és weboldalakkal, a youtube pedig tutorial videókkal segít. A kérdésedre a megadott adatok alapján az a helyes válasz, hogy: képeket kell vele nézegetni. De ezt biztosan tudod és nyílvánvalóan valami gond van, de hogy mi az a valami azt ennyi adatból csak az óz a nagy varázsló tudja megmondani. Egyébként egy jó step by step oldallal vagy videóval millliószor többet érsz, mint azzal, hogy itt faggatunk....
2013. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan kell Wordpress-re feltelepíteni a pluginokat?"


kattintással


"Letöltöttem a NextGen Gallery plugin-t és nem tudom, hogy mit kell vele csinálni..."


telepíteni

2013. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm az értelmes választ!
2013. jan. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!