Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress Facebook page...

Wordpress Facebook page publis beállítása?

Figyelt kérdés

Sziaszok a fent említett bővítményt fel telepíttem wp-mhez és az lenne a kérdésem hogy milyen alkalmazást kell ehez készíteni facebookon? már csináltam egyet (csak annyit csináltam hogy regisztráltam megadtam az alkalmazás nevét és ennyi) megadtam annak az ap id-t és ap secret-t de sajnos a bővítmény nem működik de nem tudom lehet hogy a facebook alkalmazásban kell valamit beálítani hogy működjön? az alkalmazás azt csinálná hogyha írok egy új bejegyzést wordpressben akkor ha bejelölöm facebookra is kiírja azonnal.


Kérem ha van valakinek ebben tapasztalata vagy tudja hogyan működik a facebookra való automatikus kiírás akár más módszerrrel vagy bővítménnyel az segítsen , előre is köszönöm!



2013. jan. 5. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a plugint linkeld be légyszíves
2013. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2013. jan. 6. 00:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt egy videó leírás a hogyanról [link] remélem ez segít
2013. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia köszi a linket megnézem!
2013. jan. 6. 01:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már teljesen más mint a videőban...:(
2013. jan. 6. 01:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Írd be facebookon a keresőbe hogy rss. Az első találatok közt lesz az RSS Graffiti. Beállítod és már megy is a faladra a cucc. (nem próbáltam ki)
2013. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fész sűrűn változtat és sok ingyenes alkalmazás nem tudja-akarja követni a változásokat, így én a legegyszerűbb módokat ajánlanám ezesetben pl. belépés és link beillesztése vagy valami amit rengetegen használnak jó százalék eredménnyel.
2013. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] ez segíthet, de a kulcsszó mindenképp post to facebook wp vagy feed facebook wp
2013. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok nagyon szépen köszönöm a válaszokat máshol egyet sem kaptam az a rss a weboldalamről írja ki?
2013. jan. 6. 13:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah azt tudja valaki hogy csak személyes profilból lehet fb-n alkalmazást készíteni? Mert ha oldallal vagyok belépve akkor ha rá megyek az app menüre az oldalam adminisztrációs felületére visz:(
2013. jan. 6. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!