Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik weblap készítő oldalt...

Melyik weblap készítő oldalt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék weblapot készíteni de nem tudom melyik oldalt válasszam. Eddig az mlappal csináltam de szeretnék valami mást is kipróbálni. Melyik jó még? ( olyan ami nem fizetős)
2009. aug. 28. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én uw.hu-t ajánlok, de ahhoz kell egy kis tudás...
2009. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gportal

(komolyabbak):

extra, uw, atw

2009. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nuku html-php tudás de tudsz angolul akkor wordpress.com vagy a magyar blog.hu
2009. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jobban jársz, ha megtanusz bánni a htlm-kódokkal :D nekünk ezt infóórán megtanították, mert az érettségi része, de mivel nem tudunk életkort... nem biztos, hogy egy 42 éves ilyen módszerrel megtanulja xD ha nem megy a html, akkor extra.hu, lapunk.hu...
2009. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát 13 éves vagyok úgyhogy tényleg jó lenne megtanulni! :)

De hol tudok erről információkat szerezni?

2009. aug. 31. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:

pl. az "Irány az érettségi! Irány az ECLD!" c. könyvben, amit mi pl. 7.-ben megkaptuk tankönyvnek... de a neten is vannak fenn html-kódok és a kezelésük


vagy: gerencser.lilla6a@blg.hu :D

2009. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! :) Ha konkrét kérdésem lesz írok! :)
2009. szept. 6. 13:04
 8/10 anonim válasza:
lapunk.hu
2009. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lapunk.hu a legjobb kezdőknek és haladóknak is...cégek számára is jó de magánembernek is, ami legfontosabb: korlátlan tárhelyet biztosít, szóval nem lesz az hogy képekkel foglalkozó oldalt akarsz és a 3. galériánál kiírja hogy memória megtelt :)


Azonkívül sok kiegészítő közül is választhatsz, semmiért nem kell fizetni!



Az extrát meg ezeket nem ajánlom ott ismerni kell a html nyelvet, tulajdonképpen ott a regisztrcióért csak egy domain nevet helyetesítő tárhelyet kapsz és csinálsz amit akarsz...az nem jó!


A lapunk.hu biztoas, és ha valami gond van az adminok 2 napon belül intézkednek, de van hgoy már aznap...mert én már csináltam olyat hogy az egész oldalam eltüntettem azzal hogy egy oldalsó blokk forráskódjában rossz helyre raktam egy html kódot xD

Amúgy semmit sem értek a programozáshoz...illetve tudok méretezni és a színkódokat variálni de ez egy elég nagy nulla...járok szoftverfejlesztői tanfolyamra, ott elég soakt tanultam, de a lapunk.hu kell nekem, merta mester szinten nem tudnék mit csinálni...


A mindenkilapja inkább a gyerekek honlapszerkeztője, kevés a modul és nagyon korlátoltak a lehetőségek!


a gportálon kell fizetni persze nem sokat de azért kell, másrészt ha eddig cska mindenkilapjáztál akkor az bonyolult...

2009. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Regisztráltam a lapunk.hu-ra és tényleg jobb mint az mlap! Köszi! Már szépítgetem is a honlapom! :)

2009. szept. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!