Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kompozer szerkesztőben létre...

Kompozer szerkesztőben létre hoztam menü pontokat, és megadtam az elérési útvonalat oda, vissza, elmentettem, feltöltöttem a tárhelyre, de mégsem működik mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
a felső menü működik rendesen de az oldalsó menü nem. Nézd meg ha érdekel(nem reklámnak szánom tényleg segítség kellene): [link]
2013. jan. 1. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne használj NAGY betűket.
2013. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy kicsit elvan csúszva azt majd még beállítom...
2013. jan. 1. 22:24
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval ha átírom a mappákat kis betűkre és újra beállítom az útvonalakat jó lesz ?
2013. jan. 1. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem éreted.


Nagy betű az útvonalban:

[link]


Nincs nagy betű:

[link]

2013. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszi sokat segíttettél megy a zöld új :)
2013. jan. 1. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
ujj bameg, nem új
2013. jan. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Drone007 ***** válasza:

Ne haragudj, de mielőtt kiraksz valamit az internetre, célszerű lenne otthon teljesen elkészíteni, hogy ne egy ilyen szörnyűséget publikálj. Erre nagyon jó egy wampp vagy egy xampp szerver.

A weboldalt pedig mindenekelőtt meg kell tervezni, nem csak úgy elkezdünk írni valamit, aztán majdcsak jó lesz. Tessék elővenni papírt, ceruzát, megtervezni a drótvázat, felskiccelni az elemek elhelyezkedését, méreteket (1500px szélesség nevetségesen sok. max 1200-at használj, de a célszerű az a 960px ha nem fluid az oldal), belső, külső margókat.

Aztán egy grafikus programban megtervezni ez alapján, hogy is nézzen ki az oldal. Erre te nemigen fordítottál időt, ami sajnos egyből az übergagyi kategóriába rugdossa az oldalad.

Ezután jöhet a html sitebuild, vagyis a grafikát működő html oldallá kell varázsolni css segítségével.

Mindezek után jöhet a működési elemekre való szétszedés, és a php motor mögérakása.


És ha már tényleg jól megy az oldal az otthoni szerón, akkor mehet ki az atw-re, hogy ne röhögjön rajtad mindenki, amikor az oldaladra kattint.


Igyekeztem építő kritikát gyakorolni, remélem megfogadod. Sok sikert!

2013. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Drone007 igen tudom értem mit mondasz, csak azért töltöttem fel idő ellőtt, a tárhelyre, mert volt valami hiba mit csak a kompozerben láttam, de ha chromeal nyitottam meg akkor nem, ezért próbáltam ki hogy a tárhelyen is áll e a hiba, igen tudom hogy sok volt a felbontás az csak azért volt mert még próbálgattam hogy mi micsoda
2013. jan. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!