Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Igaz hogy nem szabad SEO-zni...

Igaz hogy nem szabad SEO-zni társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

Azt mondta egy haverom, aki most nagyon benne van a SEO-van, hogy ha egy társkereső oldalt csinálnék, akkor azt nem SEO-zhatnám, mert nem engedi a Google.


Ez igaz?



2012. dec. 31. 01:23
 1/9 anonim ***** válasza:
He?
2012. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nem igaz, legalábbis abban az esetben, ha valóban társ és nem erotikus partnerkeresésről van szó.

Nézd meg az oldalam, és ha érdekel, akkor jelentkezz az ott található e-mail címen.

[link]

2012. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Drone007 ***** válasza:

Minden oldalt lehet keresőoptimalizálni. Kérdés hogy egyes oldalakat érdemes-e.

Az tény, hogy a prostitúcióval foglalkozó (pénzért szexuális szolgáltatást kínáló) oldalakat a google, és a legtöbb internetes kereső is kihagyja az indexelési folyamatokból. Ezért aztán az ilyen oldalaknál nincs értelme a keresőoptimalizálásnak.

Illetve a privát oldalaknál (pl. csak a barátnőmnek, családnak, vagy magamnak csinálom) sincs értelme seo-zni az oldalt.


A SEO-zás ugyanakkor nem csak a kulcsszavak helyes beállítását jelenti, ez csak egy kis része a folyamatnak kedves #2!

2012. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igazad van kedves 3as, de nem tudtam , hogy Te is kíváncsi vagy szerény weblapomra, így nem másoltam be az egész oldalt, ahonnan ez is kiderül, csak a linket adtam meg.
2012. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

"Az tény, hogy a prostitúcióval foglalkozó (pénzért szexuális szolgáltatást kínáló) oldalakat a google, és a legtöbb internetes kereső is kihagyja az indexelési folyamatokból."


Ez óriási tévedés.

2012. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha "Ez óriási tévedés." akkor mi az igazság?


---


Kedves 2-es (aki a weboldalát linkelte) Az oldaladon fenn van a kérdésemre a válasz? Megnéztem, és nem igazán találtam, esetleg meg tudod mondani, hogy hol keressem?

köszönöm

2013. jan. 1. 11:50
 7/9 Drone007 ***** válasza:

#5 igen, ezt a google is tagadja...


Keresőoptimalizálásról jobb, ha a forrásnál tájékozódsz:

[link]

2013. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A kérdésedre itt megírtam a választ, hogy ha nem erotikus partnerkeresésről van szó, akkor nyugodtan lehet optimalizálni és linképíteni, bár nagyon nagy a verseny, tehát önmagában kérdéses, hogy mennyire érdemes egy újabb oldalt indítani.

A link első sorban arra szolgált, hogy keress meg, hogy az oldalt megnézve tudjak részletes véleményt mondani, ha esetleg érdekel.

2013. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lehet optimalizálni az oldal.

Úgy gondolom, hogy a Google nem tesz különbséget, nem erkölcscsősz szervezet.

Nagy a verseny, ésszel kell csinálni, és megnézni, hogy mások milyen stratégiát követnek.

2013. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!