Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy kicsit komolyabb ingyen...

Egy kicsit komolyabb ingyen tarhely?

Figyelt kérdés
Kiprobaltam millio es egy ingyen tarhelyet, viszont sajna meg nemtalaltam meg azt ami nekem kell. Kellene par dolog: PHP5, php_mail(), mysql (a merete igazabol nem lenyeges), es persze elfogadhato sebesseg. A host22.com igeretes volt, de olyan lassu, hogy nemnagyon tudtam rajta dolgozni. Valakinek vmi jo tippje?
2009. aug. 20. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
elnezest, az www.000webhost.com volt :D
2009. aug. 20. 21:35
 2/7 anonim válasza:
tar.hu
2009. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy ilyen korultekintoen adtad meg a valaszod :D
2009. aug. 20. 22:25
 4/7 anonim válasza:
xoo.hu nemtuti h yo de sztem nemrosz
2009. aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs elfogadható sebességű ingyenes tárhely én is sokat kipróbáltam már, de ha sebességet akarsz keress fizetőset, sokkal kényelmesebb, gyorsabb, megbízhatóbb. Ezeket tapasztalatból tudom. Az ingyenes tárhelyekkel mindig van valami bosszantó probléma, reklám, kicsi a tárhely, lassú stb.
2009. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasokat, xoo pedig semmi jelet nem adja hogy elfogadja a regisztraciomat :)

Igen, azert gondoltam hatha megiscsak vannak csodak, es letezik egy olyan tarhely ahol kenyelmesen lehet fejleszteni, de akkor marad a localhost ill. tobb tarhelyes megoldas :)

2009. aug. 21. 00:08
 7/7 anonim válasza:

extra.hu - 2 giga tárhely, minimális hirdetési sáv. 2 évig volt weblapom náluk, egy időszakban volt káosz, a lapok nem töltődtek be, de már helyreállították. Most fizetős tárhelyen vagyok.


Szóval: extra.hu

Csak vigyázz, az illegális tartalmat, illetve az olyan tartalmat, amit nem linkelsz a weboldaladon, nem kedvelik. Csak tárhelyként nem használhatod, kell weboldal, vagy valamiféle tartalom, ami a látogatók számára elérhető.

2009. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!