Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valahol nincs lezárva 1 tagem...

Valahol nincs lezárva 1 tagem az oldalamon de nem találom tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Elméletileg úgy kellene működjön a dolog hogy minden szöveg alatt kellene lennie egy kommentboxnak tudnátok segíteni hogy hol nem zártam le 2 órája keresem de nem látom a hibát

az oldal címe: [link]



2012. nov. 17. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Aalpból nekem egy szöveg részlet kicsuszik az oldalon alulra.


Az elején van egy felesleges style lezárás. Azért esik kivül, mivel a tartalom div-et lezárod az első disques záró script után, a kód végén pedig van két felesleges div lezáró.


Amúgy a kód lehetne szebben is tagolt. A lezáró tag lehetne a nyitóval egy vonalban az átláthatóság érdekében.

2012. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alap kérdésre nem sikerült válaszolnom. Lehet, hogy egy weblapra nem enged több DISQUST. Itt írnak róla valamit, lehet lesz megoldás: [link]
2012. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm megtaláltam a hibás tgeket és elnézést a trehány tagolásért

második válaszoló:Köszönöm megnézem a linkedet viszont ha ez igaz mit ajánlanál helyette ilyen hasonló kéne:D

2012. nov. 17. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A body colort (most 444) változtasd valami világosabbra, mert nem lehet elolvasni
2012. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!