Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok zenét feltölteni...

Hogy tudok zenét feltölteni weblapomra? Ami automatikusan elindul?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
hát büszkébb lennél rá ha az anyád lenne csirke, de egy szőrös jeti..:D
2009. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezt az előzőt nem értem,na mindegy....

Valakinek ezt az oldalt ajánlották,nézd meg hátha te érted.


[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit..

2009. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Énse értem de mindegy! :D:D

Nagyon köszi a segítséget! :)

2009. aug. 16. 12:01
 14/18 A kérdező kommentje:
nah amúgy sértődős kiskakasnak :D szal amikor énis épp nyugotan ülök vagy hallgatok zenét és bejön egy weboldalon vmi hülye zene hangosan, énis utálom és ki is lépek onnan... Csak én most egy meglepi weboldalt csináltam valakinek.. És ez nem közösségi oldal, szal értitek :D privát hogy úgy mondjam.. nem másoknak készült, hanem csak neki.. :) köszi a segítséget meg a fellázadó kommenteket :D
2009. aug. 16. 12:04
 15/18 anonim ***** válasza:

Bármilyen fájlt (illetve amit engedélyez a tárhelyszolgáltatód) könnyen fel tudsz tölteni a tárhelyedre Total Commanderrel. A hogyanról itt: [link]


A zenét egy flash zenelejátszóba kell belepakolni. Ehhez kell némi HTML-ismeret.


Egyébként az én személyes véleményem is az, hogy nem látogatok egy olyan oldalt, ahol kérés nélkül szól a zene, ráadásul ki sem lehet kapcsolni. Van itt egy cikk, amit figyelmedbe ajánlanék: [link] A többit rád bízom.

2009. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2009. aug. 18. 10:32
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha előbb leírod röviden mire szánod a zenés oldalt,akkor "szegényebbek" lehetnénk pár rossz poénkodással. :)
2009. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerencsétlen..
2009. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!