Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok zenét feltölteni...

Hogy tudok zenét feltölteni weblapomra? Ami automatikusan elindul?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Hú azt de utálom. :)

Nézelődök,egyszer csak felbődül valami,ez felbosszant és otthagyom az egészet.

Ne tegyél fel ilyet! :)

2009. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én is utálom, szerintem se. Max olyat, ami nem indul el magától.
2009. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy utáljátok e vagy sem, ez a honlap nem másoknak készül.. mindegy, valaki válaszolna?
2009. aug. 11. 17:07
 4/18 anonim ***** válasza:

Na látod,senki nem támogatja. :)

/Nem másoknak készül?Magadnak csinálsz honlapot?Akkor hallgass Winamppal zenét. :D /

2009. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jolvan nagyokosok kössz a segítséget.. fogalmatok sincs mire kell a "honlap" úgyhoyg ennyit erről, nem kérek több kommentet! ennyit a magyar parasztokról ígyis megvolt már a véleményem róluk :P
2009. aug. 12. 11:35
 6/18 anonim ***** válasza:
lol
2009. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kikérem a Kisgazdák nevében. :)
2009. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

sértődős csirke ugyan hány éves lehetsz? egy weboldal nem egy ovoda ahva betévednek és azt csinálják amit akarsz.

de ha magadnak csinálsz az ne legyn már olyan honlap legyen inkábbb egy naplószerűség. keress rá a googleban egy csomó ilyen generátor van a google modulok között is van ilyen amit felrkahatsz a saját weboldaldara. De erre keress rá: Flash music player generatot és biztos lesz miből válogatnod


---

Ha tudtam segíteni várom a felpontozást :)

2009. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nemvagyok sértődős egyáltalán csak őszinte.. :P tudtommal azért van ez a ... oldal hogy kérdezzünk és válaszoljanak nem? :P de itt senki sem válaszolt arra amit én kérdeztem.. HOGY KELL FELTÖLETNI ZENÉT? nem vélemény érdekelt hanem válasz.. és senkinek semmi köze hogy mire használom majd a weboldalt.. levan sz.va hogy ki utálja ha szól a zene, nemkell rálépni az oldalra.. :P de én szeretném tudni, hogy kell zenét feltölteni? hát igen, nagy dolog válaszolni rá... a csirke meg az anyucikád.. bocsi, nem tehetek róla hogy utálom a nagy okoskodó hülyéket.. :)
2009. aug. 13. 11:16
 10/18 anonim ***** válasza:
asszem bodyba kell beírni, hogy bgsound="valami.mp3" de nemtom.írd be googleba, hogy body bgsound oszt csak kijön valami... google a barátod :)
2009. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!