Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet bejelentkezést a...

ROOCK kérdése:

Hogyan lehet bejelentkezést a weblapra?

Figyelt kérdés

hi

próbáltam írni egy bejelentkező scriptet több kevesebb sikerrel

ezt irtam:

<?php

if(isset($_POST["log_submit"])){

$username = $_POST['nev'];

$password = $_POST['pass'];


$kapcsolat = mysql_connect('localhost', 'root', '' ,'user');

$query = "SELECT * FROM `user` WHERE `user_username` = '$username'";

$result = mysql_query($query);

$line = mysql_fetch_array($result);


if($password == $line[user_password])

{

print "Sikeres belépés";

}

else

{

print "sikertelen belépés";

}

mysql_close($kapcsolat);

}

?>


és ennek az lett az eredménye hogy kiirja hogy sikertelen bejelentkezés akkor is ha jó jelszót és felhasználónevet irok be

ezeket irja ki:


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\Program Files\xampp\htdocs\index.php on line 38


Notice: Use of undefined constant user_password - assumed 'user_password' in D:\Program Files\xampp\htdocs\index.php on line 40

sikertelen belépés


és ezzel nem tudok mit kezdeni már mindent kipróbáltam és sehogy sem tudok rájönni hogy mért rossz

ha valaki tud segíteni azt megköszönném.



2012. szept. 29. 08:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
igen, 5 komenttel előrébb javasoltam a new mysqli formát ha emlékszel (mondtam, hogy azt is próbáld meg)
2012. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!