Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebook like weblapra?

Facebook like weblapra?

Figyelt kérdés

Láttam már többféle variációt is a facebook oldalunk likeoltatásának a megoldására. Többnyire csak egy facebookról kivágott LIKE gomb forráskód, máshol pedig 10-20mpig tartó ablak ugrik elő, ami akkor történik meg csak, ha az illető még nem likeolta az oldalt.

Ezt a részét felhasználva szeretnék elkészíteni valamit, csak nem tudom, hogy milyen irányba induljak el, vagy hogy egyáltalán van e már készítve ilyen és nem nekem kell.

Az ötletem a következő lenne:

Amikor megnyitja a weboldalamat és még nem likeolta a weboldalamhoz tartozó oldalt, akkor automatikusan likeolja be helyette. Tehát valami olyan script kellene, ami nem egy gombot rak ki, hanem azt a funkciót tartalmazza amit normális esetben a gomb megnyomásával tud használni.


HA ez nem oldható meg, akkor:

Egy olyan megoldással is kiegyezek, hogy nem látja addig az oldal tartalmát, amíg nem LIKEolta.



2012. szept. 15. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


"Amikor megnyitja a weboldalamat és még nem likeolta a weboldalamhoz tartozó oldalt, akkor automatikusan likeolja be helyette."


Ez egy undorító és gerinctelen megoldás, amikor valaki helyett cselekszel valamit, ráadásul tiltott is.

2012. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!