Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet Adminossá tenni a...

ROOCK kérdése:

Hogy lehet Adminossá tenni a weboldalam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van egy weboldalam és az szeretném hogy ha nem vagy bejelentkezve akkor csak a bejelentkező és a regisztráló felületet lázsd azt hogy lehet elérni?


(de ha beléptél az oldalra akkor láss mindent de ha elmented az oldalt és úgy akarod megnézni akkor kiírja azt hogy ("nem vagy bejelentkezve kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj"))



2012. szept. 26. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj egy kis PHP-t, és MySQL-t. Utána menni fog!
2012. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a HTML+CSS kombót se hagyd ki! ;)
2012. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azokat tanulom csak ez egy lecke nekem és ennél nagyon elakadtam php-t és mysqlt tanulok most ez előtt pedig html+css volt azokat már szinte tudom fejböl. A regisztrációt már megcsináltam de a bejelentkezést nem tudom.
2012. szept. 26. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fejből kell mennie, hanem tudni kell, hogy hol keresd! :)
2012. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl.:itt?
2012. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!