Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Könnyen használható weblap...

Könnyen használható weblap szerkesztők?

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok, minnél többet! Előre is köszönöm!

2012. aug. 23. 16:24
 1/7 anonim válasza:
Makromedia Dreamveawer, Kompozer, NVU, Microsoft Font page
2012. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Microsoft WebMatrix 2 (ingyenes) csak ajánlani tudom mindenkinek

Innen letölthető: [link]

2012. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
A legkönnyebben a Notepad kezelhető.
2012. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha már weboldalt csinálsz, elég ciki és macerás úgy művelni, hogy nincs html tudásod

ha pedig van, akkor notepad++

2012. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mindenképp kell igénybe venni ilyen szerkesztőt? Nem lehet csak úgy simán ilyenek nélkül megcsinálni? Légyszi, mondjátok, hogy meglehet!! Nekem amúgy van Share Point Designer-em, ami egyébként nem rossz, de lehetne jobb is:D 12.-ben órán egyszer használtuk:)
2012. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az eddigi válaszokból egyértelmű, hogy meglehet, sőt ez a kényelmesebb megoldás (eleinte nem, de ha fellép valami hiba/nem úgy akartál valamit, akkor sokkal jobb, márpedig ez az első 5 percben is meg szokott esni)
2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen használtam már amúgy a SPD-t, és valami olyat csinált, hogy valami miatt egyszercsak összecserélődtek a gombfeliratok, de egyébként alapból nem nehéz használni
2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!