Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérhetnék egy kis segítséget...

Kérhetnék egy kis segítséget phpDesigner 7 beállításában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két kérdésem lenne a programmal kapcsolatosan!


1.) Belehet-e állítani azt, hogy a megnyitott fájlok fent ne egy sorba legyenek és lapozhatóak, hanem az összes megnyitott fájlt sorolja fel, ne keljen lapozni.


2.) Belehet-e állítani azt, hogyha véletlen valami mellé kattintok, véletlenül rákattintott sor végére ugrik. Nagyon sokszor fordul elő hogy kattintok, vagy másolok valamit és kicsit felfelé megy az egér máris a felette, vagy alatta lévő sor végén vagyok.


Névjegy: phpDesigner 7.2.2



2012. aug. 22. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
phpDesignert nem ismerem. :) Probáld ki az IDE NetBeans 7.2-tőt. Ingyenes. :P
2012. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ismerem :) én java-t szoktam benne programozni :) majd kipróbálom a webes részt is. de hátha érkezik még válasz:D köszi azért a tippet:)
2012. aug. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!