Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segíteni TP-LINK WR841ND és...

Tóht János kérdése:

Segíteni TP-LINK WR841ND és D-Link DSL 360 R beállításában?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy van egy TP LINK WR841ND típusú routerem, és egy D-Link DSL-360R. És nem tudok csatlakozni az internetre, mert folyamatosan azt írja hogy connecting. Majd frissitgeti magát és szétkapcsol. Áramszünet előtt nem volt ilyen probléma, de mihelyst jött egy áramszünet ilyet produkált. És már 2-szer volt cserélve + a routernek az oldalán megnéztem az ERROR-t azaz a hibát és ezt írja : "Timeout waiting for PADO packets" Valaki ha tudna segíteni nagyon megköszönném ,

#TP LINK WR841ND #D-Link DSL 360 R
2012. júl. 9. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hello, én nem vagyok routerszaki de timeout az azt jelenti hogy valamihez nem tud csatlakozni am modemet is használsz a

router mellé?

2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen egy D-Link DSL 306 R típusut
2012. júl. 9. 14:21
 3/8 A kérdező kommentje:
* 360 R
2012. júl. 9. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem még azis megfordult a fejemben, hogy ugye a router az TP-Link-es a modem pedig D-Link-es és hát nem passzol a 2
2012. júl. 9. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

A D-link modemen világít az ADSL led folyamatosan? Próbáld meg a csatlakozást router nélkül a windowsban beállítva a PPPoE kapcsolatot. Ha úgy működik akkor nézd át a router beállításait, jól adtad-e meg a név/jelszót.


Nálam egy TP-Link WR841N és egy D-Link 360T működik együtt gond nélkül, szóval nincs ütközés a kettő között.

2012. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az ADSL led nálam villog meg az Ethernet led is. És ha csak a modemmel csatlakozok az internetre úgy minden jó. Végülis a routernek az oldalán ahol meglehet nézni, hogy mi a hiba azaz ERROR ezt írja:Timeout waiting for PADO packets"
2012. júl. 9. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet,de az is lehet hogy a modemed nemjo beb"szott neki az áramszünet probáld ki a modemet valahogy aztán ha ugy jo akkor v mi beállitás állitodot el a routeren sajnos:s
2012. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a segítségeteket!
2012. júl. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!