Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segít vki az Outlook Express...

Segít vki az Outlook Express beállításában?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy valamiért nem tudok a programmal levelet küldeni,csak fogadni.Már minden beállítást megnéztem, és nekem az a gyanúm, hogy a freemail.hu nem POP3 kiszolgáló, hanem IMAP vagy HTTP. Igazam van, vagy valami más a baj?(A programot az ECDL vizsga miatt kell használnom.)Mindenesetre ezt a hibüzenetet írja ki:


Ismeretlen hiba történt. Fiók: 'freemail.hu', Kiszolgáló: 'freemail.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '421 Cannot connect to SMTP server 195.228.245.1 (195.228.245.1:25), connect error 10060', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 421, Hibaszám: 0x800CCC67


Találkozott már vki ezzel? előre is thx.


2011. aug. 5. 19:16
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:
A beérkező levelek kiszolgálója freemail.hu, de a kimenő levelezéshez az internetszolgáltatód smtp-jét kell megadni. Így csináltad?
2011. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

De, a bejövő POP3-as a freemailnél.


pop3.freemail.hu

felhasználónév jelszó tudod.


SMTP az a kimenő levélszerver, azt az internet szolgáltatód tudja megmondani, például UPC-nél smtp.upc.hu ha jól tudom.

2011. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, már rájöttem én is, hogy ez a baj, mert jobban utánakutakodtam később,(persze én az STMP szerver nevéhez is freemail.hu-t írtam).Már sikerült beállítani, bocs, hogy csak most írok,de azért köszönöm a segítségeteket.(Ha nem találtam volna semmit, itt legalább lett volna megoldás):-D
2011. aug. 6. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!