Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Titeket érdekelne egy ilyen blog?

Figyelt kérdés

sziasztok.

van egy blogom, ahová saját fényképeimet töltöm fel kisebb kihagyásokkal. főként növényeket illetve állatokat is fényképezek, de mást is. ti meglátogatnátok ezt a blogot? ha igen, akkor többször is? :D

köszönöm előre is!


2012. aug. 9. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon profi, az én ízlésemnek megfelelő képek, akkor igen.
2012. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:

Őszinte leszek.

Én nagyon nem vagyok profi fotós, sőt, de neked még hozzám képest is ezerszer többet kellene tanulnod és gyakorolnod.

Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy amikor makrózol, az legyen fókuszban, amit te szeretnél. Sőt, hogy egyáltalán legyen valami fókuszban.

2012. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

próbálnám, de nem megy, mert egy Samsung Digimax S600 fényképezőgéppel elég nehézkes. de megpróbálok javítani és gyakorolni ezzel is. :D

2012. aug. 9. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:

1: A kinézet nem az igazi. Nagy betűméret, rendezetlen tartalom, nincs semmi sorkizárás, néha helyesírási hibák, fura színvilág, sablonos.

2: A képek nagy része nem jelenik meg. Mondjuk az alapból fővesztéssel járó bűn, ha Mlap-ról linkelsz.

3: A minőséggel is akadnak gondok, előző leírta miért.

4: Ami még szembeötlött, hogy most komolyan az oldaladon kérsz technikai segítséget? Ennyien olvassák? Erre vannak szakmai fórumok, használd őket!

Van még mit finomítani, hajrá!

G.

2012. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm :)

Geniuseus, kifejtenéd bővebben a hibákat?

nem ebből akarok megélni, írtam, hogy hobbi szinten fényképeznék, ha lenne jó gépem.

a színvilág miért probléma? a kék árnyalatait illetve fehéret és feketét használok, nem olyan nagyon színes szerintem..

helyesírási hibákat hol látsz? az, hogy kisbetűvel kezdem a mondatokat?

nekem megjelenik minden kép. mlapról pedig azért linkeltem, mert oda töltöttem fel pár képet. :))

és igen, ott kértem segítséget, mert pont a fórumokon nem tudtak nekem segíteni :)

2012. aug. 9. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

A kinézetre csak egy linkem van:

[link]

Nézd meg, hogy mik a különbségek! Ez az oldal is csak a feketét és a kék árnyalatait használja.

Igen, a kisbetűkre céloztam.

Lehet, hogy a képek megjelenítésénél nálam van a hiba, de ha ez többekkel is előfordul, akkor az elriaszthatja a látogatóid.

A képeket vagy töltsd fel a weblapodra, vagy egy ingyenes tárhelyre (pl. atw) és csak egy helyről linkelj, ne össze vissza. A saját életed könnyíted meg, hidd el. :)

Ha van még kérdésed írj ide, segítek.

G.

2012. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:DD
2012. aug. 9. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Megadnád a címét nekem is?
2012. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!