Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekelne téged egy filmes blog?

Érdekelne téged egy filmes blog?

Figyelt kérdés

Az a nagyszerű ötletem támadt, hogy elkezdenék egy blogot a filmekről alkotott véleményemről, kiegészítve extrákkal (pl. filmrendezés témájában is írnék, esetleg színészekről, stb.).

Szubjektív, ki mit gondol egy filmről, sok vélemény van, arra gondoltam, az enyém is elférne mellettük.


2012. febr. 2. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon érdekelne!!!

Jónéhány filmes blogot olvasok napi szinten, én tuti olvasód lennék.

2012. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, még egyelőre csak egy terv, nem rohanok fejjel a falnak. :) De ha elhatározom magam, kb. 2-3 hónap múlva posztok százai jönnének. :))
2012. febr. 2. 10:55
 3/11 A kérdező kommentje:
Te mire lennél kíváncsi egy ilyen blogon belül?
2012. febr. 2. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem például érdekelnének friss vagy bemutatásra váró, esetleg folyamatban lévő filmek háttérinfói. Meg sorozat trendek, pl. korábbi nagy mozisztárok saját sorozatokkal. Jól jönne például egy filmes szótár is. (Pilot, spinoff, stb.)

:)

2012. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :)
2012. febr. 2. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a filmekről alkotott szubjektív véleményeket szeretem a legjobban, erről örömmel olvasnék. Ha kész az oldalad, majd reklámozd!
2012. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Számos ilyen blog van. Ne számíts túl nagy látogatottságra.
2012. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minőségtől függ. Ha jól megcsinálja, áttekinthető, friss, kellő arányban szubjektív és tárgyszerű, akkor nyerő lehet. Ez persze komoly munka, rengeteget kell vele foglalkozni napi szinten.
2012. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de várnék még további véleményeket! :)
2012. febr. 4. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:
A "filmes blog" kifejezés elég tág fogalom. Szerintem ha minden témára ki akarsz térni, az emberileg őrületes munka, pláne képben lenni. Lehet, hogy hasznosabb egy adott területre specializálódni, és akkor nem éri meglepetés, aki olvassa, és te is jobban tudod követni a friss eseményeket, vagy mélyebben beleáshatod magad a filmes történelem egy területébe.
2012. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!