Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Őszinte véleményeket kérek!...

Őszinte véleményeket kérek! Mik a negatívumai ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ráérős ember van itt, akik szeretnek fikázódni, de remélem normális válaszokat is kapok majd!


Szóval szükségem lenne egy kis segítségre. Külső szemmel át kellene nézni a blogomat, hogy mi tetszik és mi nem tetszik benne. Te mit változtatnál rajta? Eléggé kiakadtam reggel, úgyhogy légyszi írjatok véleményeket!! Pedig sok időt szántam a design-ra is.. Igaz a cikkek néha el vannak tényleg hanyagolva, de próbálok mindent megtenni azért, hogy élvezhető legyen az oldal!


[link]


2012. aug. 9. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele,egy blogból ennyit lehet kihozni.
2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Golan Trevize ***** válasza:

- Használj oldaltörést a posztokban.

- Kevesebb betűméretet használj.

- Használj rovatokat (r: -tal kezdődő tageket) a különböző fesztiválokhoz, és tedd is ki oldaldobozba.


Tartalmat nem néztem, csak a kinézetet.

2012. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok a cikk egy oldalon, a harmada elég lenne.
2012. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt oldal, nem láttam egetrengető hibákat.

Pár tipp:

1: Szerintem az a valamilyenkék nem megy a szürkéhez. A szürke meg nekem a fehérrel sem stimmel. De ez egyéni ízlés dolga.

2: Margók! Az oldalsó dobozok margói nagyon kicsire vannak állítva, majdnem kilógnak a dobozokból a szövegek.

3: A fejlécben kék csíkokból több van, mint kellene, szerintem. (pl. fenn)

4: Az oldalsó léc (a fő tartalom mellett) sok helyet foglal lenn is, ahol már nincs rajt tartalom. Ezzel kezdhetnél valamit.

G.

2012. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi gondom vele, hogy kicsit átláthatatlan úgy összességében. Amúgy nem rossz.
2012. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Drone007 ***** válasza:

A színeket ahogy előttem is írták már jobban hangold össze, mert így nagyon zavaró ez a fehér-kék-szürke.

A cikkeket jobban tagold el egymástól, mert összefolynak, nem tudom hol ér véget az egyik, hol kezdődik a következő. (cikkfejléc sokat segít).

A blog fejlecén kicsit még dolgozz, mert az kicsit egyszerű (sőt... buta :)


Sok sikert!

2012. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Igazából először csináltam ilyen blog.hu-s fejlécet, amit több darabból kell összerakni, de majd akkor gyakorolgatok a régi oldalamon... :)
2012. aug. 9. 18:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam állítgatni a színeken.. Valaki megnézi légyszi? Még így is sötét kicsit, de 1 fokkal jobb, mint a kék.. :D
2012. aug. 9. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a narancssárga kicsit rikító.
2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Átállítottam nagyjából mindent, csináltam "normálisabb" fejlécet is... Várom a véleményeket! :))
2012. aug. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!