Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen a jó blog? Véleményeket...

Milyen a jó blog? Véleményeket, ötleteket várok szövegírásról és a design-ről.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta van friss bejegyzés, amit öröm elolvasni.
2010. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudsz nekem ajánlani egy helyet, ahol lehet blogolni? és ott az ember a titkosabb vágyait, gondolatait is le szokta írni ? vagy csak az olyanokat h jaj ma esett a hó, ezért nem mentem dolgozni ?
2010. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha az első válaszoló állítása már teljesült, akkor gondolkodhatsz a designon is.


használj pasztell természetes színeket, mert nem bántják a szemet.

Széles monitorokat használunk, így ha lehet, ne nyomorgasd össze a szöveget.


Ha kell még ötlet, nézegess webes újságokat.

2010. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: el kell döntened, milyen tartalmat írsz. Bensőséges napló, vagy inkább helyzetjelentés? Ehhez alakítsd a design-t (de vannak gyári design-ok is). A jó blog nekem könnyen kezelhető (tehát pl nem nyílik meg minden új ablakban, mert azt gyűlölöm), olvasható, az írás szellemes, stílusos, olyan, ami leköti a figyelmem, de ez sok tényezőtől függ. A jó bejegyzés kb 3 perc alatt elolvasható, tehát nem túl hosszú. Könnyen kommentelhető, nem kell nyolcféle biztonsági kódot beírni (láttam olyan blogot...).

Mindegy miről írsz, a lényeg, hogy azt élvezetes, a külvilág számára érdekes stílusban tedd. Már ha akarsz olvasókat.


Ucsó hozzászólónak: a blog nem határozza meg, mit írj bele. Minden blogszolgálttaónál lehet bensőséges naplót vezetni, és a havazásról is írni. Ez nem blogfüggő. Én freeblog-os vagyok, és van mind a két fajta blogom.


25/N

2010. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ucsó a másodiknak szólt, bocs.
2010. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó blog? pl ez:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz! Megleptél! Magas PR érték és a tartalom?! :-O

A többieknek is köszönöm a választ, tanulságos volt. Mindenkinek sikeres napot kívánok! :-)

2010. dec. 3. 13:01
 8/8 anonim válasza:
2012. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!