Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért nem jeleníti meg a...

Miért nem jeleníti meg a Blogger a külön "alodalak" tartalmát? Csak tölt.

Figyelt kérdés
Csináltam külön oldalakat és írtam alájuk szöveget.El is mentette,és közzé is tette elvileg. Mikor azonban betöltöm az oldalt,meg se moccan,csak tölt,tölt a kis fogaskerekes ábrával a végtelenségig. Miért?
2012. aug. 4. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azok az oldalak vannak így, ahová már került egy-egy megjegyzés.

Egyetlen megoldást találtam, miután betöltötte az oldalt, megszakítom a további letöltést,mivel nekem a betöltött lap is eltűnik, ha nem teszem ezt. És azt figyeltem meg, hogy ilyenkor néhány napig normális, aztán újra kezdi.

Vagy neked egyáltalán nem jönnek elő a megírt oldalaid?

2012. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem. csak azt mutatja,hogy az adott oldalon van.
2012. aug. 7. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg a modulok között az önálló oldalak hozzáadásánál, hogy minden jól van-e beállítva (oldallista konfigurálása a neve.

És nálam már az is előfordult, hogy egy kész oldalnak megváltoztattam a címét, és azt írta ki, hogy a keresett oldal nem található, egészen addig, amíg vissza nem neveztem az eredeti címre. Más tippem nincs. De írd meg, ha megvan a megoldás.

2012. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!