Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Adott egy swf, xml-ből olvassa...

Adott egy swf, xml-ből olvassa be az adatot. Nem támogatja az ékezeteket. Megvan az fla és a adobe flash szerkesztő trial. Hol tudom beállítani, hogy rendesen jelenítse meg az ékezeteket? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom az XML utf-8-as karakterkódolású, tehát minden karakterrel meg kéne tudnia birkózni, akár ékezetekkel is. Nem lehetséges, hogy magában az FLA fájlban, olyan betűkészlet van, amiben nincsenek ékezetes betűk? Csak mert van belőlük jó pár, hisz a magyar karakterek nem egy elterjedtek világ színvonalban.
2012. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Xml-ben átírtam a headet és nem segített. Fla-ban hol tudok betűtípust cserélni?
2012. aug. 2. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!