Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webtervező és webszerkesztő...

Webtervező és webszerkesztő tanfolyam. Szerintetek ezzel lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

[link]


Elhelyezkedni el lehet vele?

Ha igen milyen alapfizetéssel?


Nem olcsó (3-400 ezer a tanfolyam) ezért nem mindegy...


Okj és nemzetközi papírt ad.

Köszönöm előre is a segítséget!



2012. júl. 5. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

>3-400 ezer a tanfolyam


[link]

2012. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pityeeesz ***** válasza:
100%
egy valamire lenne jó a papír amit ott kapsz csak ahhoz is kemény.
2012. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fölösleges egy ilyen tanfolyam.

Ha csak ez van meg, akkor a komolyabb cégek max körberöhögnek és elküldenek, hogy szerezz egy rendes végzettséget.

2012. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a papír a lényeg, hanem hogy mit tudsz. Ez egy ilyen szakma.


Ha nincs felsőfokú szakirányú végzettséged (értsd főiskola, egyetem), akkor csak azzal tudod eladni magad, hogy valamiben igen jó vagy. Az hogy van egy ilyen papírod az égvilágon semmit nem számít.


Tartok tőle a leadott anyag nem lesz elég elhelyezkedni. Arra viszont, hogy otthon elbohóckodj egy családi weboldalt valószínű tökéletes. Vagy hogy egy jó alapot tudj szerezni. Ahhoz viszont drága, mert ezt az alapot nagyon kis befektetéssel és a google segítségével ingyen is be tudod szerezni az internetről többnyire magyarul is. Vagy veszel egy ilyen könyvet 4000ért, esetleg letöltöd torrentről és elolvasod. Kismillió van.


Ha egy állásinterjún azt kérdezik tudod e mi az OOCSS, akkor valószínű hiába gondolkodsz, hogy ez hol is volt a jegyzetben:). Tartok tőle a tanfolyam olyan mélységig nem megy bele a részletekbe, hogy ezzel valós érdemi munkát tudj végezni. Ez az én véleményem.

2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az utolsónak az értelmes választ :)

Annyit elmondanék még róla, hogy okj-t ad és nemzetközi papírt.

2012. júl. 5. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet az csillagközi is, amit fentebb írtam az vonatkozik rá. Vagy főiskola, egyetem és/vagy tudás. Okjs papírral nem léáttam még hirdetést.
2012. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!