Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hova kell regisztrálnom, hogy...

Hova kell regisztrálnom, hogy ez elérhetővé váljon? Localhost? Phpmyadmin?


2012. júl. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítened kell a gépedre egy virtuális php szervert és phpmyadmint... xampp, wamp, lamp, stb ezért vannak.
2012. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nincs is szükség pl: ultraweb-re??

Mert a saját gépemről megy??

De ehhez akkor nagyon brutál gép kell nem??

Mert a html-css sima ügy.

De itt ezt a feltöltést nem értem :(

2012. júl. 5. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

localhost az a saját géped, az uw.hu meg egy külső szerver.


Te a localhostot kérdezted, ezért erre válaszoltak.


A videóban ha jól értem egy adatbázist próbál elérni, bár csak belenéztem. Amennyire én emlékszek, az uw.hu-nak nincs weben elérhető adatbázis felülete. Ha van, akkor azt a regisztrációs emailben elküldték.


Az adatbázis eléréséhez szükséges adatokat, amit a phpben be kell állítani, azt viszont tuti elküldték a regisztrációs levélben. Értelemszerűen ezeket kell a phpban használni, és akkor a php el fogja érni az adatbázist.

2012. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs szükség brutál gépre, kivéve ha kiszolgáló szerverként akarsz üzemelni... de gondolom te is csak azért használnád, h oldalakat készíts, arra tökéletes. De netesen is meglehet oldani, sok ingyenes kiszolgálónak van phpmyadminja (atw,srv stb)... csak macerás állandóan ftp-zni. Jó a xampp-s megoldás.
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!