Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kaphatnék kritikát?

Kaphatnék kritikát?

Figyelt kérdés
chabosh.gportal.hu
2012. jún. 26. 09:09
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:

Egy fél monitornyi weblap, balra rendezve mellette nagy üres feketség, apró betűk, vicces kis grafika, először azt hittem valami kis "poénblog" aztán kiderül (ctrl+) hogy a poént már valaki lelőtte...

Nekem nem volt "figyelemfelkeltő" nem találtam olyan "tartalmat" amitől betenném könyvjelzőbe:D

2012. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egész cucc balra van igazítva,miért?Szerintem így bután néz ki, középen sokkal jobb lenne,az oldal közel harmada csak háttér így.A szöveg nehezen olvasható,nagyobb betűméret és világosabb háttér szerintem sokat segítene.A dollzneveldékhez nem értek szóval tartalmilag nehezen tudom értékelni.Új felhasználóként elég nehéz eligazodni hogy miről is van szó(az igaz hogy az oldal tetején röviden leírod),valamint kicsit elhanyagoltnak tűnik az oldal.Amúgy egész menő, így tovább! :)
2012. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még a színösszeállítással sincs baj, ha valaki sokat nézi, legalább nem bántja a szemet. Viszont a légypiszok betűk és a fél képernyős balra rendezett weblap tényleg nem nyerő ötlet.


Manapság már gyakorlatilag csak wide 16:10-es és 16:9-es monitorokat kapni. Legalább rendezd középre, de inkább hozzáigazíthatnád ehhez a kijelző típushoz.

2012. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szép oldal a logo nekem furán nagy az oldalhoz képest, de szépek a színek jól választottad meg. 17" monitoromon nekem is csak az ablak fele az oldal. egy középre igazítással kompenzálhatod:) ha betűméretet nem emelsz. az oldal nem rossz elképzelés (tartalmilag) :)
2012. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl kicsik a betűk. A fekete üres részek nekem sem tetszenek és a banner vagy mifene túl pixeles.
2012. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sz*r
2012. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nagyon jó ötlet, de az animáció lehetne jobb
2012. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!