Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérlek kommenteljétek az...

Kérlek kommenteljétek az oldalamat! Kritikát is várok, de emberi módon. Na, tetszik? :D

Figyelt kérdés
[link] mlap.hu/
2011. júl. 25. 13:36
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Opsz...xD véletlenül szóközzel írtam:P


[link]

2011. júl. 25. 13:37
 2/29 anonim ***** válasza:
52%

ez egy sz*r.


mégis mire jó ez az oldal? állapodj meg valaminél, ne tegyél rá mindenféle semmirekellő fost.


Semmi értelme nem volt ezt megcsinálnod. Remélem elég emberi voltam.


mlapot meg felejtsd el.


bírom mikor a 10 évesek elkezdik aztán utána ők mlapos szarokat akarnak eladni :D meg h milyen jól néz ki. közbe meg köze nincs a weblapfejlesztéshez.

2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
hú, ez gyors hozzászólás volt...xD hobbiból csinálom csak, nem azért, hogy az ilyen f@szok beszóljanak, mint te! ;)
2011. júl. 25. 13:43
 4/29 A kérdező kommentje:
megnézem a te honlapodat is, csak írd le a linkjét. gondolom az nagyon szar lesz;)
2011. júl. 25. 13:45
 5/29 anonim ***** válasza:

Nálam már ott elásta magát az oldal mikor megláttam az mlapos linket.


Hosszú távon ez a fehér háttér kiégette a retinám.

Túl sok információ ömlesztve a kezdőoldalon.

Egy mlapos oldalhoz képest elég jól össze szedett, de még így is tucat. Kismillió ilyen ehhez hasonló oldal van amik a kutyát sem érdeklik.

Láttam már sokkal rosszabb oldalakat is, ha az mlapos oldalakhoz viszonyítjuk akkor 10-es skálán kapna nálam egy 7est. Ha nagy általánosságban akkor 10-es skálán egy 2-est.

2011. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, én a mlap miatt írtam ezt a kérdést; tudom h sokan utálják mert nem PHP alapú.:P éppen azért (is, 75%-ban XD) írtam ezt a kérdést, mert én mlap-on nem láttam egy jó oldalt sem...
2011. júl. 25. 13:51
 7/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nyilván nem volt az első válaszoló véleménye a legkulturáltabb de felejtsük már el ezt az "akkor mutasd a te oldalad" dolgot, mert elég szakállas.


Nyilván te sem vagy mesterszakács, de attól még észre vennéd hogy szar van a palacsintába...

2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
kaka. az a legidegesítőbb benne, hogy minden sornak más a betűmérete
2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

jah beszóltam...


neked nincs szemed vagy mi??? a hobbid egy összetákolt mindent basszunk rá az oldalra szar.


van oldalam. de nem linkelem ide mert 18+os és téged olyan 13ra teszlek. MAX. ;)

2011. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"tudom h sokan utálják mert nem PHP alapú.:P"

Akkor mégis mi a f*szomon alapul?


megint az első hsz-es vagyok...

2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!