Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Kérlek kommenteljétek az...

Kérlek kommenteljétek az oldalamat! Kritikát is várok, de emberi módon. Na, tetszik? :D

Figyelt kérdés
[link] mlap.hu/
2011. júl. 25. 13:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
olcsó húsnak pedig híg a leve :)
2011. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 LeszNevem válasza:

A hobbidat papírra!


Légyszíves ne foglald az mlap.hu tárhelyét!

2011. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Szinte mindegyikőtök a mlap-ot cikizi, és nem hiszem, hogy mindenkinek van egy király honlapja, csak pár embernek.
2011. júl. 26. 10:03
 24/29 anonim ***** válasza:

Azért húzzák le az mlapot, mert ha ilyen oldalon kezdesz, az eleve nem lesz sikeres. Korlátozottak a lehetőségek, és as megvalósítás eszközei.


Nem kell fizetned domaint, meg tárhelyet ahhoz hogy legyen egy jó oldalad, de ha valamire vinni akarod akkor regisztrálj egy ingyen tárhelyen, ahol kapsz egy üres oldalt, amit te tölthetsz meg a kreativitásod szerint 100%-ban.


Ezek a sablon alapú oldalak csak arra valók, hogy kipróbáld milyen a neten szerkeszteni egy oldalt, esetleg ragad rád valamennyi html-nyelv, de kiemelkedő (az ott lévő sok sz*r közül kiemelkedő, megnézésre érdemes) oldalt nem fogsz tudni csinálni. Homokozónak jó, kislányoknak is akiket nem érdekel az informatika, ezért tudás nélkül akarnak valami giccses vagy fan oldalt összerakni, de akármilyen komoly vagy hobbi szinten akarsz oldalt csinálni, egy ilyen felületen semmibe fogják venni az egészet.

2011. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
ok. értem. Különben ezzel én is egyetértek: nincs olyan sok lehetőség a design megformálására a mlap-on, de én nem vagyok egy nagy designer. na mind1. És ja, az oldalamat a mlap-on a HTML kódokkal próbáltam egyedivé tenni, hát látom nem ért el nagy sikert:P
2011. júl. 26. 10:56
 26/29 KeryAti ***** válasza:
Hát nem akarok nagyon bunkó lenni, de ez az oldal egy hányadék. Gondold át , hogy mit hova raksz, mert az, hogy össze vissza van minden ráadásul úgy, hogy a tartalom színes? Ha egyedi dolgot szeretnél, kezd el komolyabban a HTML - CSS - PHP - JavaScript nyelvet, és regisztrálj egy UW.HU / ATW.HU tárhelyre, ahol egyedi oldalt hozhatsz létre teljesen magad.
2011. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 goatfakker válasza:

1. ez sz@r, fos, értelmetlenül túlcsicsázott, összecsapott


2. nem azért mert béna, hanem mert itt reklámozod, ha csak gyakorolnál rajta(ami mlaposon értelmetlen) akkor az nem lenne gáz


3. nálam AMP webszerver van, szóval offline lehet rajta bármit próbálgatni, szerintem rakjál fel egyet és hagyd az mlapodat, mivel azoknak való, akik gyorsan ingyen akarnak tartalmat közölni, hozzáértés nélkül


De neked se tartalmad se hozzáértésed szóval sok értelme nincs a kérdése(i)dnek

2011. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Mostanra már nagyon sok tartalmat raktam rá, annak ellenére, hogy kb. 1 hónapja már nem szerkesztem... Az oka ennek az, hogy régebben a mlap még sokkal jobb volt: gyors volt as szervere, nem volt ilyen k**** sok reklám rajta, és az is igaz, hogy már minden egybe van ömlesztve. Az oldalt fent hagyom, azt megvárom amíg valaki, valamiért letiltatja, vagy mit tom én...xD Találtam már sokkal jobb oldalakt, jó, az is ingyenes, de nem baj, mert gyors a szervere, nincsen rajta reklám, korlátlan a tárhely, és jók a design sablonok. Több féle domain nevet is választani lehet, saját domain nevet kérni viszont drága... Az oldal egyetlen hátránya az előbbi probléma, mert 15.000 forintba kerül... A másik rossz oldala az oldalnak, hogy nem lehet egyedi sablont feltölteni, de ez nem zavar, mivel még nincs fent minden az adminisztrációs felületen ennél a tárhely nyújtónál, például még domain nevet is csak levélben lehet kérni, mert még nincs megcsinálva az oldalukon a domain név változtatásról semmi infó, se valamilyen netfizetési forma... A mlap tényleg sz*r, az oldalam már össze-vissza van, de régebben tényleg jobb volt, azért látszódott most is jobbnak. Most, hogy már nem szerkesztem, kb. külső szemlélő, látogató lettem, és már én is látom; túlzsúfolt. És aki felajánlotta 15.000 forintért a honlapot, kössz nem, és most az okait is mondom: találtam jobb tárhelybiztosító oldalt, és a 6 pont nem lenne elég. ;) Pá!
2011. aug. 19. 17:38
 29/29 anonim ***** válasza:

Mer' most akkor jobb lesz, mi?

Hiába, zérus tudással még mindig nem lesz a sz@rból vár...

G.

2011. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!