Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerinted egy weblap designja...

Szerinted egy weblap designja legyen egyszerű, kevés vagy legyen sok de szép?

Figyelt kérdés
Valamint fontos, hogy regisztráció előtt az oldal tartalmát meg tudd nézni?

2012. jún. 17. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: Előbbi, ha nem vágod fullon vagy gyors letöltést akarsz.

2.: Igen, pl. írás vendégkönyvbe, és robotok ellen. Ha nem értesz PHP-hez és MySQL-hez, akkor nem nagyon tudod megcsinálni.

2012. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pityeeesz ***** válasza:
Legyen egyszerű de szép. Ne szivárvány színű legyen hanem kevés színt, lehetőleg kontrasztos színt ízlésesen kombinálva használj és az többet ér mint bármilyen csicsa.
2012. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát...nos....

én is csináltam jó néhány weblapot.

design az attól függ , hogy miről szól a weblap.

én magához a designhoz nem nagyon értek (azért ne tök üres fehér oldalon fekete szöveget képzelj el!) szóval én egy grafikust alkalmazok(30-40e).


Valamint fontos, hogy regisztráció előtt az oldal tartalmát meg tudd nézni?


ez is attól függ , hogy miről van szó!

így látatlanba nem mondok semmi konkrétat de mint ahogy az előttem szóló is mondta ehhez:

-rutin

-PHP szaktudás

-MYSQL szaktudás

-CSS (bár ezt egy grafikussal meglehet oldani!)

-HTML szaktudás

-Javascript szaktudás

szükségeltetik!


Ha elmondanád, hogy az oldal mivel kapcsolatos akkor többet tudnánk neked segíteni!

2012. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hmmmmm annyit javítanék , hogy az első hozzászóló :)

(írás közben nem néztem a témát)

2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy közösségi oldalról van szó, és értek mindenhez amit felsoroltatok programozni jól tudok de design téren nulla vagyok.
2012. jún. 18. 13:14
 6/6 Pityeeesz ***** válasza:
Ez is csak egy n+1. közösségi oldal lenne amiből minden nap reklámoznak itt tízet, vagy lenne valami extra szolgáltatás is? Mert ha nem akkor bele se kezdj mert nincs értelme.
2012. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!