Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik cég, vagy személy...

Archa kérdése:

Melyik cég, vagy személy tudna beregisztrálni a weboldalam több száz katalógusba?

Figyelt kérdés
Nem olyat keresek aki keresőoptimalizálással foglalkozik hanem csak be kellene regisztrálni a weboldalam a katalógusokba.Biztos vannak olyanok akik ezzel foglalkoznak.

2012. máj. 31. 15:55
 1/9 szekhely com válasza:
210 Ft/link áron linkenként 2-300 karakteres egyedi szöveggel vállalom én is. Gondolj bele: egy óra alatt hány karaktert tudnál a témádból leírni? Kutiposta az email címem és a gmailnál vagyok. 100 oldalba regisztrálással 200 - 300 ezer karakteres egyedi linket kapsz. Neked az mennyi idődbe telne csak legépelni?
2012. jún. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csinálj meg napi 10et, az nem telik többe napi 30 percnél, ez 1 hónap alatt 300 katalógus
2012. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szekhely com válasza:

Azt hiszem az előző válaszadó még sosem regisztrált katalógusba. Az elfogadási arány vaktában linképítésre rosszabb mint 40 %.

A másik: ha nincs mellette értékes szöveg (200-300 karakter megfelelő kulcsszósűrűséggel) akkor a google barátunk csökkenti a link értékét.

Namost én megnézem, hogy ki az aki egy óra alatt meg tud csinálni ebből 10-et. (sikeres visszaigazolással)

És még egy probléma: az sem mindegy, hogy milyen a linkgyűjtemény. Mert lehet, hogy regisztrál, de a gyűjteményt a google nem értékeli.

Végül még egy elrettentő dolog: Ha rosszul építi a linket (nem jó kulcsszósűrűség, rossz linképítési sebesség, nem változatos szöveg, rossz linkgyűjtemény stb...), akkor a találati listán való előre kerülés sokkal lassabb lesz. Vagy amikor a google megváltoztatja a besorolási algoritmust, akkor csúnyán visszaeshet az oldal.

Érdemes utánanézni, hogy milyen panaszkodások voltak, amikor a Google bevezette először a Panda-t, majd a Pingvint. Én tudok olyan utazási irodáról, ami emiatt húzhatja le a redőnyt. Pedig a Pingvin nevű algoritmus nincs két hónapos sem!

Szóval óvatosan azzal az amatőr linképítéssel! (lásd első hozzászólásom!)

2012. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

08:58


mert te aztán marhára tudod hogy az előző válaszoló mit és miből él ugyebár!

2012. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szekhely com válasza:
Nézd én azt nem tudom, de az biztos, hogy a válasza elég amatőr volt.
2012. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert a te 200Ft os lehúzós válaszod, ahol meg akarod győzni hogy bizony te vagy a tuti választás, az profi válasz volt!
2012. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szekhely com válasza:

"Jakérem, a minőségnek ára van!" mondják, akik Bentley-t árulnak. :-) Én Bentley-t javasolnék Opel áron.

De mindenki maga dönt, mit akar.

2012. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Furcsa módon én meg összerakom a bentlyt a saját oldalaimra ingyen is..
2012. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szekhely com válasza:
Részemről a téma lezárva.
2012. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!