Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok ajánlani egy ingyenes...

Tudtok ajánlani egy ingyenes egyszerű webtárhely oldalt vagy esetleg progit ha van olyan?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
progi: xampp
2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy kell használni holtudom feltölteni a elkészült oldalt
2012. máj. 28. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


innen tudod leszedni, felteszed elindítod, nem kell sehová sem feltölteni ez localhost-on megy. mappájába kell betenni a weboldalt elindítod az apache-t, és mysql-t, aztán el is éred localhost-on a böngészőbe

2012. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és melyik mappába mert van ott sok? :S
2012. máj. 29. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

htdocs


oda beírsz egy új mappát pl.: weblapod_neve


böngészőbe pedig localhost/weblapod_neve/ ezt írd be és így eléred

2012. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fontos a htdocs-on belül külön mappa, egyébként

ez egy jó program, mail szervere nincs, de mivel látom hogy

kezdő vagy még erre nem lesz szükséged

Szerkesztő programok is vannak, de azokat én nem igazán szeretem, bonyolult és lassít,nekem marad a Notepad2, szerintem kapd le, olyan mint a sima jegyzettömb, csak ez sok nyelvet/kódot ismer

Mindent más színnel mutat, könnyen észreveszed ha valamit elütöttél, ismeri a HTML-t, CSS-t, javascriptet,PHP-t , nagyon jól el lehet vele lenni :)

2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!