Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet regisztralni a...

Hogy lehet regisztralni a picasa oldalan?

Figyelt kérdés

Valaki legyen szives leirni, belinkelni lepesrol lepesre, hogyan kell regisztralni, mert ettol...a minosithetetlen s...tol agybajt kapok. Kiprobaltam mar magyarul is, mert eloszor angolul probaltam, de egyszeruen allandoan azt irja ki, hogy el kell ernem egy bizonyos korhatart...28 eves vagyok. Hotmail-es email cimmel akartam regelni, nem is irja ki, hogy az lenne a baj. Akkor miert nem enged regisztralni? Tud valaki hasonlo oldalt?

Koszonom, es bocs, csak mar nagyon felhuzott ez...


2012. máj. 21. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom a Picasa a Google tulajdonában van, úgyhogy véleményem szerint egy Gmail-es fiók szükséges a használatához. Nem mondom 100%-ra mert a Picasa-t még sosem használtam.
2012. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!