Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudtok olyan CMS rendszert...

Tudtok olyan CMS rendszert mondani, ami könyvtári funkciókat lát el?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy egy könyvtár adatbázisban megvannak a könyvek, de azokat meg lehet nézni online ki kölcsönözte ki, illetve meddig szól a kölcsönzés ideje.

2012. máj. 15. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
wordpresshez biztos van ilyen plugin
2012. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nem az az r=1 user szint, szóval ha egy ilyen komplexebb dolgot akarsz megvalósítani jobb ha profikra bízod. Még ha egy cms-sel próbálkozol ott sem egy egyszerű meló ezt összehozni főleg ha modult is fejleszteni kell, mert nem vagyok róla meggyőződve hogy találsz egy minden igényedet kielégítő plugint.
2012. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, egy kis keresgélés után hamar rájöttem ez nem lesz egy egyszerű feladat. Nem sok ilyen van. Wordpress és hasonló CMS weblapokkal párszor foglalkoztam, de az általam ismert ingyenes megoldásoknak nem találtam megfelelő (semmilyen) plugint.

Ha esetleg valakinek van ötlete, vagy a népszerű CMS rendszerekhez ismer ilyen kiegészítőt, szívesen venném.

2012. máj. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!