Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen .hu-s domain tárhelyek...

Milyen .hu-s domain tárhelyek vannak olcsón? Tudnátok mondani párat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 13:11
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

1 mit értesz olcsó alatt???

2 google



de tessék

[link]


[link]

2012. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak... :)
2012. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előszöris, a ".hu-s domain tárhely" egy nehezen értelmezhető kifejezés. Te csupán egy tárhely szolgáltatót keresel. Bármelyik tárhelyszolgáltató tud .hu-s domaint foglalni. Aztán pedig te is rá fogsz jönni, hogy az ár nem minden. Nekem pl. nagyon fontos, hogy ha valami bajom, kérdésem van, bármikor (ha kell hétvégén este is) azonnal fel tudjam venni a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóval. Sőt én találtam olyat, amihez még a telefont se kell felvennem, mert állandóan van support chat! Ez pedig a [link] amit bátran merek ajánlani.
2012. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a legjobb ha rákeresel!

a doamin, amivel behívod a weboldalad, amivel a levelezésed is működik!

A tárhely ahol fent van a weboldalad, és ahova a leveleid is beérkeznek! a kettő más de mégis együtt működik, mint a telefon és a SIM kártya

2013. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!