Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb web designer...

Melyik a legjobb web designer program?

Figyelt kérdés
Google véleményét már kikértem, de azok nem jönnek be. Nektek mi a véleményetek?

2012. máj. 10. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Dreamweavert használok és CS5 photoshopot.

Ehhez még valami CSS plannert aztán annyi, persze attól függ, ki mit akar tervezni.

2012. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából eddig nem nagyon használtam web designert, mert jó volt a notepad++. Most nekem is dw van és jobb a tervezés, de hátha van annál jobb. :)
2012. máj. 10. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
notepad++ nál nincs jobb :)
2012. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, a Notepad++ bőven elég, ha tudod mit szeretnél kihozni.
2012. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezen a két programon kívül valami más? :)
2012. máj. 10. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Dreamweaver


Bár én úgy tudom hogy php-t azt egyből írják és ott nincs design tervezés. Én legalábbis még nem láttam php-s design tervező progit.

2012. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Php-ra nincs progi, én is úgy tudom.
2012. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb designer program a képzeleted. Tervezd meg fejben, rajzolj egy vázlatot, a többit Photoshop-ban, Corel-ben, Gimp-ben... kinek mi, valósítsd meg vizuális formában, aztán kezdheted az elemek pozícionálását. Egyedit alkoss, ne sablont.
2012. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy alakíts át már előre meglévőt, és akkor egy csomó időt megspórolsz magadnak.
2012. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!