Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes Blogot szeretnék...

Ingyenes Blogot szeretnék amihez sok oldalt lehet csatolni! Melyik a legjobb? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem mint vak ló lövöldözök, hanem eléggé körülnéztem, keresgéltem, és már nem egy oldalszerkesztővel dolgoztam már. Van egy kis HTML-e tudásom is, de az a helyzet teljesen nem támaszkodhatok rá, hiába van. Egy szép igényes oldalt szeretnék csinálni személyes célra.

A bloggerrel próbálkoztam, nekem nagyon tetsziik de alig tudok csak 30 oldalt létrehozni vele! :S A lapunk,.hu is egy nagyon kiváló szerkesztő, de annak a blogja nem túl jó... van még a gportal, de az meg fizetős... webnode-ba beletörik a bicskám, ugyanis a kinézeten alig tudok változtatni csak sablonok vannak... sajna saját sablont se tudok csinálni...:S Hupont-ot elfejeltettem... incs blogja.... akkor van még az ingyenweboldal, na ott is a kinézet meg háttér beállítás kész katasztrófa legalábbis nekem...:| Ucoznál meg elveszek benne..... egyszerűen túl sok amit rám ömlesztenek és nem átlátható...

Az lenne a kérdéssm van-e olyan ahol könnyen tudok a kinézeten alakítani, van blogja, ingyenes, és sok-sok oldalt tudok benne csinálni!

Ha ilyen nincs akkor a segítséget is szívesen elfogadom valamelyik felül írt "nehezen" kezelhető szerkesztőnél!

Nagyon szépen KÖSZÖNÖM! :)



#weboldal #blog #ingyenes weplapszerkesztés
2012. máj. 1. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

000webhost.com

Ráraksz egy wordpresset, annyi oldalt raksz amennyit csak akarsz.

2012. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!