Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A weblapom vírusos lett, ki...

A weblapom vírusos lett, ki lehet törölni a vírust?

Figyelt kérdés

ez a weblap :

[link]

eddig jó volt meeg minden de a nod32 kiirja h virusos felse énged addig mig ki nem kapcsolom , a weblap wordpress motor van , nem tudtojátok hogy hopgy lehet kiirtani a vírust?



2012. máj. 2. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Avast nem jelzi. Ne aggódj... A NOD sokszor meghülyül, azért sem használom.
2012. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Kaspersky Internet Security sem nyitja meg mert kiírja hogy weblap blokkolva
2012. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja bocs, nem az oldalad blokkolta a kaspersky hanem egy filmletöltős oldalnál előugró hirdetést, a te oldaladnál semmit sem jelez.
2012. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 djhell ***** válasza:

amiért 1 virusirtó blokkolja, nem azt jelenti hogy vírusos :)..lehet hogy csak nem rendelkezik a megfelelő tanúsítványokkal és azért érzi ''vírusosnak'' :)

amúgy meg honnan lenne vírus rajta? az ftp hozzáférést te tudod, és sehol sem érzékelsz semmi változást (h valaki feltörte vna stb...) akkor honnan lenne vírus? :) (a wordpress oldalán található puginok tuti nemazok és ahogy látom neked semmi más extra nincs)

szóval nyugi az oldal megbízható :)

2012. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha megnyitom az oldalt ugy hogy kivan akpcsolva a virusirtó akk irja hogy miban "taált vírust" pl megtrollo.co.cc/favaricon
2012. máj. 2. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Az csak azért mert a megtrollo -n belül van. Az összes tartalmi elemre írja amúgy, vírust én sem látok benne.
2012. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Nod32 hónapok óta letiltotta az összes co.cc domaint. Ha írsz nekik visszaveszik a tiltást.
2012. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
írtam mekik a nod32-őn keresztül ,,,,vagy e-mailba kellet volna?
2012. máj. 3. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán emlékszem, az tuti, hogy a nod32 weboldalánál vettem fel velük a kapcsolatot anno ilyen ügyeben, de már nem tudom, hogy az oldalon keresztül küldtem az üzenetet vagy e-mail-ben
2012. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam a CIS fertőzöttnek jelzi.

Egyébként a vírus kiirtásának módja, hogy végignézed a honlap forrását, és ha találsz valamit, ami nem odaillő, akkor azt eltávolítod.

Ha a honlapkészítés leíró és programozási nyelveihez nem értesz, akkor a kártevőt nem fogod megtalálni.

Rendszerint ezek a kártevők egyébként JavaScriptek, amiket általában nem biztonságos formokon keresztül juttatnak be a honlapod forrásába.

2012. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!