Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud egy jó weblapkészít...

Valaki tud egy jó weblapkészítő programot ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is IE egy külön történet, azt pedig windows nélkül bajos tesztelni.


A weblapot gyártók (nem feltétlen a profik) nagy része linuxos böngészőkön nem igen teszteli a lapok megjelenését egyáltalán. Így aztán ezekről a problémákról nem is igen hallhatsz.


Egyébként a linux alatti fejlesztésre buzdító kollega szerintem a fejlesztési, szerver környezeti kompatibilitások miatt említette a linuxra váltást, nem a kliens környezeti kompatibilitások miatt.

2012. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz egy komplett tartalomkezelő rendszert? Pl. Joomla, Wordpress. Kész weboldal, admin felülettel, amit jól testre lehet szabni. Az Artisteer nevezetű programmal saját témát gyártani hozzájuk (ha nem lenne elég a neten fellelhető több ezer darab)
2012. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 jonyka válasza:
Használtam már NetBeans-t, notepad-ot, Aptana Studio-t, ezek közül a legjobb számomra az Aptana Studio amit mai napig is, naponta használok. De ha 0-ról akarok pár perc alatt mutatós, csiricsárés honlapot készíteni, akkor az Adobe Muse verhetetlen. Próbáld ki mindenképp! Egy laikus felhasználó is könnyen boldogul vele.
2012. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Aptana tényleg nagyon jó szerkesztő. Én is használtam már.
2012. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Ingyenes:


- Aptana Web Studio 3 + Notepad2 együtt (notepad2 az sql fájlok miatt, Nagyon gyors, sokat tud, személy szerint ezt ajánlom)

- Netbeans (Sokat tud de lassú nagyon)

- Zend Studio (Sokat tud de lassú nagyon)

- Eclipse (Sokat tud, közepes gyorsaságúÖ

- Notepad++ (Gyors, egyszerű)


Fizetős:

Nusphere phpED (Gyors, UTF8-at nem szereti)

PHP Designer (Gyors, személy szerint nem szeretem)

Adobe Dreamweaver (Gyors, személy szerint nem szeretem, viszont ha nem akarsz programozni tanulni akkor összedobálható vele az oldal)


Local szervernek xampp, cURL-t engedélyezve, error_reporting pedig E_ALL


FTP-nek WinSCP vagy Total Commander

Képszerkesztő: Adobe Photoshop vagy Gimpp vagy Adobe InDesign


Teszteléshez: ieTester, Internet Explorer 9, Firefox, Chrome, Opera


Linux szimuláláshoz: Virtualbox (ingyenes), VMware Workstation (Fizetős de nagyon jó)


Tanuláshoz:

1. Tanuljuk meg a PHP5 használatát 24 óra alatt

2. PHP és MySQL webfejlesztőknek


és közben PHP Manual ezerrel

2012. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A Microsoft Front Page-nek három nézete van:

1. forrásnyelvi,

2. táblázatos,

3. ahogy meg fog jelenni.

Nagy hátránya, hogy rengeteg szemetet tesz a forrásnyelvbe, pl. minden cellába, ha a táblázat oszlopainak a szélességét megváltoztatjuk.

Előnyös szolgáltatása, hogy kilistázza a sok weblapból álló wbhely összes hivatkozását.

A HTML Validator nagyon ügyesen kínálja fel a kezdő és HTML utasításokat és paramétereiket. Ellenőrzi, és formára pofozza a forrást.

2012. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!