Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki tud egy jó weblapkészít...

Valaki tud egy jó weblapkészítő programot ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Namót használtam régen, tényleg nem rossz, de azért az is szemetel (mint mindegyik).
2012. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Én is a Dreamweaver-re szavaznék. Kezdőknek Design nézetben, haladóknak Split /kód/ nézetben. Nem hiába, az Adobe az Adobe. Csak említhetném a Photoshop-ot, Indesign-t, Fireworks-t vagy Illustrator-t, mind profi programok. Szerintem...
2012. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Csak éppen bugosak, nagyok és erőforrásigényesek :)
2012. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
www.lapunk.hu
2012. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
jEdit
2012. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#9, ez igaz, en se notepad++-al kezdtem. Notepaddel kezdtem :D Egyebkent pedig PhpStorm (fizetos, de nem draga, 16.-ig van husveti akciojuk, igy csak 66 euro). Ha ingyenes kell, akkor NetBeans. Ha pedig csak bele kell nyulni a kodba vagy ilyesmi, akkor felesleges felhuzni egy IDE-t, pont jo egy vi/vim. Vagy ha hardcore konzolhuszar vagy, akkor vi-t/emacs-et is ossze tudod rakni ugy, hogy szinte teljeserteku IDE legyen, csak sokkal gyorsabb.


Egyebkent cegnel is meg haverok kozott is kezdenek a webfejlesztok atszokni Linuxra, sokkal egyszerubb dolgod lesz, nem lesznek kompatibilitasi problemak (webszerverek >90%-a Linux), szoval erdemes Linuxon fejleszteni, akar dualboot/vbox megoldassal is.

2012. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Milyen kompatibilitási dolgokra gondolsz? Nekem sosem voltak kompatibilitási gondjaim, pedig windows környezetben dolgozok.
2012. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Linuxos fejlesztési probléma ott kezdődik ha véletlenül frontend fejlesztésre adja a fejét az ember netalántán ő maga készíti a sitebuildot. Külön öröm tud lenni amikor a linuxos és a windowsos firefox a telepített MS fontok ellenére is képes 1-2 pixellel másként megjeleníteni ugyanazokat a fontokat. (A gombokról nem is beszélve), viszont IE teszt miatt meg lehet mindig indítgatni a virtuális gépet. Cserébe a gimp sem említhető egy lapon a photoshoppal, így azzal is szívás van (a rétegelt PNG kezelésről nem is beszélve ala Fireworks)


Többször próbáltam már én is átállni de ha legalább néha frontend közelébe kerül az ember akkor sajnos a linux nem játszik :(

2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Tom Benko ***** válasza:
@19: Érdekes legtöbbször az szokott lenni a probléma, hogy mindenféle környezetben jól jelenik meg a lap - kivéve a windowst, különösen az ie-t.
2012. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19 vagyok. Az IE az egy külön történet...
2012. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!