Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webrádió beállitás weboldalon?...

Webrádió beállitás weboldalon? RÉSZLETEK LENT!

Figyelt kérdés

Szevasztok! Bár a kérdés furcsa, de vannak ezek a weboldalas beállitóprogramok webrádióhoz (CentovaCast, SHOUTcast Magament Interface). Hogyan tudnám telepiteni 000webhostra a SMI -t? Mert ezt kapom amikor betöltődik:


SMI - installation

Host: srv10.000webhost.com (Linux)

STEP 1: CHECKING PREREQUISITES...

- Checking PHP version...5.2.17 (Required: PHP 5.0 or newer)


- Checking PHP safe mode...Off (Required: Safe mode off)


- Checking PHP MySQL...OK (Required: PHP MySQL extension)


- Checking PHP cURL...OK (Required: PHP cURL extension)


- Checking MySQL version...


PHP Error Message


Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/a1043848/public_html/install/install.php on line 150


Free Web Hosting

(Required: MySQL 4.1 or newer)

OPTIONAL FEATURES:

- Checking for MRTG...


PHP Error Message


Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/a1043848/public_html/install/install.php on line 176


Free Web Hosting

not found (optional) (Required for stats)



To make your server ready for SMI...

- Install/upgrade MySQL server to version 4.1 or later


- Install MRTG if you want to use graphical stats


...and then click here to reload this page.


----------------------------

MINDEN-t megadtam neki, adatbázist, mindent... Freebase-n sem megy... Akkor hogy tudom telepiteni?


UI: Ha nemtudjátok, akkor annyit hagyjatok már, hogy honnan tudnám letölteni a CentovaCast-ot? :DD Nem nyilt forráskódu, de valahol csak fent van. Köszönöööööm. :)


2012. márc. 27. 15:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teszt rádió volt.. amuy is, már nem megy mert szóltál. köszönöm és remélem nem szólsz mert mégzene sem ment rajta, tehát (GONDOLOM) h nem kellet még fizetni, sőt publikus sem volt
2012. márc. 28. 16:34
 12/12 A kérdező kommentje:
Mondom... nem tudtam erről semmit. tehát ne szólj ha megkérhetlek, mert mindenki tévedhet. bár nem is tudtam erről.. esetleg ha egy weboldalt küldenél, megköszönném
2012. márc. 28. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!