Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webrádió beállitás weboldalon?...

Webrádió beállitás weboldalon? RÉSZLETEK LENT!

Figyelt kérdés

Szevasztok! Bár a kérdés furcsa, de vannak ezek a weboldalas beállitóprogramok webrádióhoz (CentovaCast, SHOUTcast Magament Interface). Hogyan tudnám telepiteni 000webhostra a SMI -t? Mert ezt kapom amikor betöltődik:


SMI - installation

Host: srv10.000webhost.com (Linux)

STEP 1: CHECKING PREREQUISITES...

- Checking PHP version...5.2.17 (Required: PHP 5.0 or newer)


- Checking PHP safe mode...Off (Required: Safe mode off)


- Checking PHP MySQL...OK (Required: PHP MySQL extension)


- Checking PHP cURL...OK (Required: PHP cURL extension)


- Checking MySQL version...


PHP Error Message


Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/a1043848/public_html/install/install.php on line 150


Free Web Hosting

(Required: MySQL 4.1 or newer)

OPTIONAL FEATURES:

- Checking for MRTG...


PHP Error Message


Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/a1043848/public_html/install/install.php on line 176


Free Web Hosting

not found (optional) (Required for stats)



To make your server ready for SMI...

- Install/upgrade MySQL server to version 4.1 or later


- Install MRTG if you want to use graphical stats


...and then click here to reload this page.


----------------------------

MINDEN-t megadtam neki, adatbázist, mindent... Freebase-n sem megy... Akkor hogy tudom telepiteni?


UI: Ha nemtudjátok, akkor annyit hagyjatok már, hogy honnan tudnám letölteni a CentovaCast-ot? :DD Nem nyilt forráskódu, de valahol csak fent van. Köszönöööööm. :)


2012. márc. 27. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzuk, hogy azokat felejtsd el, mert a beállításuk bonyolult, és kevés (ingyenesek közül egyik sem, a fizetősök közül is csak a drágákból pár) tárhely támogatja őket. Használd a listen2myradio.com-ot, és a SHOUTcast-ot, mint Winamp plug-in. Egyszerű, és a leggagyibb rendszerek is kezelik. De jó minőségű (persze a hardvereid is olyanok) az adás is amit leadsz vele.


Én kérdeznék most vissza a kérdezőnek:


Te üzemeltetnéd a rádiót? Milyen rendszerességgel lenne adás? Mennyi embert szeretnél elérni?


Kérlek ezeket válaszold meg, mert ha olyanok a válaszok, van még egy hozzáfűzni valóm.

2012. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nálam menne a rádió. először cisnáltam én szervertt, utánna listen2myradio hackelve és weboldalra sikerült billeszteni, de kellene autodj... sajnos nálam a sam broadcaster nem igazán szuperál, szoval ha tudsz adni valami imngyenes autodj hostot vagy programot, ami automatán kilép amikor kapcsolódik valaki és vissza, azt megköszönném. :)
2012. márc. 27. 19:04
 3/12 A kérdező kommentje:
ops, kicsit sok helyesírás hiba. :D
2012. márc. 27. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Na nem is baj(nekünk, neked igen), hogy feltettem a kérdést.


"utánna listen2myradio hackelve" Ez önmagában pár tízezer forint bírság.


Abból ítélve, hogy INGYENES autodj (xĐ ezen még mindig röhögök) programot vagy hostot szeretnél, és hackelsz egy INGYENES host-ot(listen2myradio), úgy gondolom, jogdíjat sem fizetsz. A büntetés utólag drágább, mint ha fizetnéd.


[link]


Ajánlom figyelmedbe. És engem senki nem fog visszatartani attól, hogy netán jelezzem feléjük az ügyet.

2012. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát, még nem igazán akartam csinálni... de ha sok a jogdij, akkor hagyom a ....

Köszi.

2012. márc. 28. 12:52
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem ugy hackeltem. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hanem az ip:port -ot egy streamer scriptbe tettem... akkor nem hackelés, csak scriptelés.

2012. márc. 28. 12:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Uj vagyok én ebben. :) ezért is tettem fel. :ddd
2012. márc. 28. 12:55
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként is... még teszt rádió volt... szoval... :)))))
2012. márc. 28. 12:57
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor most összefoglalva tehát:

- SCRIPTEL értem el a weboldalba beillesztést.

- A webrádiót NEM országos szintre gondoltam, isten mentsen.. Haveri körbe.

- Léteztek ingyenes autodj-k, olvastam rólla. Ezért kellet az SMI.

- A webrádiót youtube, stb. -n találtam.. egyikbe se tették oda a jogi hátteret... Akkor én fogok egy videót csinálni, hogy mért NE csinálj ingynes rádiót.

- Tehát... abbahagytam... akkor játékszervert (házit) csinálok, REMÉLEM nincs annak jogi háttere...

Köszi az infót, és megnyugodhatsz, hogy nincs már rádióm... esetleg ha meggondolom magamat, akk küldök itt egy privátot, de szerintem nem igazán...

De szerintem nem egy házi szerver miatt, ami 1-2 órán megy a napban, 0 hallgatóvan beperelnének.. Tehát nemtudom... Azért köszönöm a válaszokat.

UI: Rengeteg ilyen illegális rádió megy...


További jó napot. :)

2012. márc. 28. 13:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, sok illegális rádió megy. Az évek alatt sokat jelentettem már. Egyébként az adás sugárzás akár egy embernek, akár hallgatóság nélkül, akár házi, akár netes hostról megy, fizetni kell az adásszórási jogot, meg még egy-két dolgot.
2012. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!