Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Favicon. Ico-t bemásoltam a...

Favicon. Ico-t bemásoltam a helyére mégsem látom, miért?

Figyelt kérdés
gyökérkönyvtárban benne van, www.honlapcím.hu/favicon.ico -ra mutatja is, de mégsem látom a helyén, ahol lennie kéne neki... :/

2012. márc. 18. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Abban az esetben ha van annyi eszed, hogy ugyan azt amit alanyi jogon ingyen megkapsz máshol, de itt még is fizetnél érte ... hát tedd ahogy jónak látod. Nincs portolhatatlan weboldal.

Amennyiben az atw-nek fizetnél tárhelyért és reklámmentesítésért nem tudom lehet hogy működne a favicon de ha csak annyit csinálnak hogy a keretrendszerből kiveszik a reklámcsíkot akkor ugyanott tartasz csak nincs reklám de még midníg nem megya gavicon...

2012. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
persze én is máshol csinálnám már, de mivel minden kihelyezett táblán, szórólapon ez a weboldal szerepel, sajnos nem tehetem meg hogy webcímet regisztrálok a vállalkozásnak :)
2012. márc. 22. 16:52
 13/14 Drone007 ***** válasza:

A szórólapok pár hónap alatt, a táblák max egy év alatt amúgy is évülnek, vagy újra kell őket gyártatni (ezzel foglalkozom tudom), addig pedig az is megteszi, ha az atw-s oldalra egy teszel egy átirányítást ami a domainedre mutat.

Mindenképpen megéri saját domain egy vállalkozásnak. Egyrészt komolyan vesznek, másrészt az oldalad is nagyobb biztonságban van, ha fizetsz érte, hogy vigyázzanak rá.

2012. ápr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezt mindenképpen megfontolom, köszönöm szépen :)
2012. ápr. 5. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!