Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspot-os blogomat több,...

PöttyösPanna kérdése:

Blogspot-os blogomat több, mint 90 napja töröltem, de szükség lenne rá újra. Tudnátok abban segíteni, mikor tudnám újraregisztrálni? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
Próbából segítettem egy barátnőmnek, de az én email címemmel regisztrálódott be a blogspotra. Gyorsan kitöröltem, és most ő szeretné a blogcímet használni a saját email címével.
2012. márc. 17. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már te törölted a saját e-maileddel, akkor ő azt újra simán be tudja regisztrálni a sajátjával.
2012. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ahhoz a saját email címemet is törölnöm kell amiről beregisztráltam a blogot?
2012. márc. 17. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
nem...Csak is a blogot.A felhasználódat nem.
2012. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kitöröltem. Eltelt több, mint 90 nap, de semmi. Nem lehet újraregisztrálni, azt írja, hogy foglalt. Köszi a választ!
2012. márc. 17. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 90 nap alatt más regisztrálta be. Ha megnyitod simán, és úgy sem találja, akkor annak az illetőnek, még nincs nyilvánosságra hozva (alakítgat rajta)...
2012. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"...címről sajnos már el lett távolítva a blog. Ezen a címen nem hozhatók létre új blogok."

Ezt látom ha beírom az blogcímet. Ha más beregisztrálta volna, akkor ezen az oldalon már az új blog látszana még akkor is, ha alakítgatják.

Ez nem értem... de köszi a választ.

2012. márc. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!