Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készíthetek, olyan...

Hogyan készíthetek, olyan weblapot, ahol videókat lehet nézni?

Figyelt kérdés
pl: www.youtube.com ilyesmi.
2012. márc. 4. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy mint bármilyen másik weblapot.
2012. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgyértem milyen oldalon készíthetek, milyen weboldalon hozhatok létre.
2012. márc. 4. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sablonos tartalomkezelőkre gondolsz (mlap, eoldal stb...) azt egy életre felejtsd el, mert ez nem így működik...
2012. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen "weboldal".


Ehhez szépen meg kell tanulni a html, css, javascript és php használatát. Ha az megy profin, akkor menni fog egy ilyen oldal megírása.

2012. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző

Szerintem azért az adatbázis kezelés is kell hozzá keményen,

és egy ilyen oldalhoz ugye nem csak tudás kell hanem b*szom nagy tárhely amit földi halandó szerintem nem tud finanszírozni. :D

2012. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az SQL ismereteket nem mondtam direkt, a phpnál majd szóba jön az is. (De mondjuk megoldható SQL nélkül is, csak nem hatékony annyira....)


Hát, lehet szerezni "korlátlan" tárakat is, csak jó drága lesz.

Meg mondjuk ha már valaki ilyet csinál, saját szervert használ, amibe pakolhat tárakat.

2012. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szépen tanulni kell hozzá. Adobe flash-ben létrehozhatsz egyedi videólejátszót. Szépen megtanulod a HTML, CSS, JS, PHP, MySQL nyelveket, és azzal menni fog. És nemárt ha van otthon úgy kb 4db minimum 1 Terrás winyód egy szervergépben ;)
2012. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk "otthonról" tuti nem tudná a forgalmat kiszolgálni, a videó nem kis sávszélességet esznek.
2012. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
htmlbe behányod a beágyazási kódot :D
2012. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!