Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen progik kellenek egy...

Dash kérdése:

Milyen progik kellenek egy mlap-hoz?

Figyelt kérdés
EZt ugy értem hogy például én olyant szeretnék amivel normálisan lehet fejlécet csinálni, azaz nagyítani ugy hogy nem folyik össze. ezalatt nem a photoscapere gondolok mert azzal nemmegyek semmire. hanem másikat. Photofiltre is meg van. És még olyan progit akarok hogy amivel a kommenteket meg lehet változtatni pl színessé. Meg a menügombokat is. ha tudtok olyan progit akkor légyszi irjátok meg.^^ köszi elöre is a válaszokat 
2012. márc. 3. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
nem progi kel hanem türelem és tudás
2012. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 themaki1333 ***** válasza:
100%
:D azon gondolkodtam hogy ezeket a reklámokat mi lenne ha letiltanánk mi egyszerű felhasználók? tudtommal lehet benne formázni akkor gondolom használhatok benne <style> tageket is.. és akkor css-el meg lehetne oldani, hogy bizonyos tagek láthatóságát szabályozzuk :) majd még jelentkezek :)
2012. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 themaki1333 ***** válasza:
és igen elfelejtettem beleírni a másikba, hogy nem kell hozzá semmilyen program... sajnos ezek központilag vannak begenerálva...
2012. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Csak tényleg jó volna tudni hogy hogy >.<

meg tudtok olyan programokat ameikkel lehet normálisan fejlécet csinálni?

2012. márc. 3. 14:21
 5/10 themaki1333 ***** válasza:

Ugye bár nem rég írtam, hogy hogyan is nézne ki az oldal reklámok miatt..

Kicsit belekutakodtam a kódba.. ha megnyitjátok a linket viszont nem ez fog titeket fogadni ez csak ilyen házilag a Firefox adottságaival készítettem el

ezt itt meg is tudod tekinteni -> [link]


Fejlécet pedig bármilyen képszerkesztővel lehet készíteni, szerintem jobb ha megtanulod a html és css nyelveket max 1-2 hét mire biztosan tudod használni azzal már nagyon szép statikus weboldalakat lehet létrehozni ;)

2012. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) A kódokat meg találtam. Háát.. elég kínai volt elösször de megvan.^^ És köszi a linket . És azt a bigyuszt hol tudom letölteni? amivel nnormálisabban lehet szerkeszteni fejlécet?:)
2012. márc. 3. 15:53
 7/10 themaki1333 ***** válasza:
89%
Egyszerű képszerkesztők: Gimp, Photoshop....
2012. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Le is töltöttem.^^ Köszönöm szépen  okosabb lettem *-*
2012. márc. 3. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:

"És még olyan progit akarok hogy amivel a kommenteket meg lehet változtatni pl színessé"

Ehhez HTML kód kell ;)

Amúgy ami fontos, az a Photoshop.

A menügombokhoz is vannak HTML kódok, de ha egy egyszerű képet ellátsz linkkel, az ugyanolyan.

Amúgy:

[link]

Az egyedi menügombhoz!

Remélem segítettem valamit ;)

2012. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és a Photoshop-nál a fejlécet értettem!

A többihez elég egy HTML kód!

2012. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!