Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha veszek domain nevet, hogy...

Ha veszek domain nevet, hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Kérdések:

Van hozzá valamilyen admin felület?

Tudnátok javasolni regisztrátort, ami regisztrál .hu-t és nem muszáj tőlük tárhelyet vennem?

A tárhely-re FTP-vel tudom feltölteni a Weblapot?


2012. febr. 3. 18:07
 1/4 compactegon ***** válasza:
nem, nincs hozzá semmilyen felület, ez scak egy név. ezzel csak a névhasználat jogát veszed meg. kell hozzá egy tárhely, ahova átirányítod, és felteszed a honlaphoz tartozó fileokat.
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Admin felületnek túlzás nevezni, de kapsz egy felületet, ahol a tárhelyed nameserverét, vagy a doamin átirányítását be tudod állítani.
2012. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a kettőt egyszerre megvenni, akkor a legbiztosabb. Ftp-re szerintem mindenhova lehet feltölteni, bár nézd meg a tárhely információinál, vagy az ügyfélszolgálaton.
2012. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az összes nagy tárhely szolgáltató regisztrál domaint, hiszen enélkül nem működne...

a domain regisztrációhoz nincs feltételként megszabva, hogy tárhelyet is kell venned...

Keress rá google-ben tárhely, és kiadja az itthoni minőségi szolgáltatókat a lista elején!

2013. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!