Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen könnyen kezelhető...

Milyen könnyen kezelhető képgalériák léteznek?

Figyelt kérdés
Hupontos az oldalam így nem várok nagy csodákat. Pl: linkre rákattintok és bejön a képgaléria. Létezi-e ilyen? (programozni nem tudok)
2012. jan. 4. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a google-ba rákeresel letölthetsz ingyen flash képgalériákat, sirány és közepes minőségben.


Esetleg ha van olyan ismerősöd aki megcsinálná akkor az is megfelel, de ha nincs semmi extra akkor aranyos is lehetek és megírom neked 5 perc alatt. (ez esetben írj privit)

2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

viszont JS-ben egyszerűbb lenne ha csak egy alap galériát akarsz, mert tegyük fel, hogy van sok képed egy lapon belül.

Ha az egyik képre kattintasz akkor ugyan az a galéria indul el mint minden esetbe, viszont más képeket tölt be.



Viszont ha flash-be akarod egy HTML-be akkor max úgy tudod megoldani, hogy van egy flash programod melyben látod a galériákat, majd kiválasztás után a megfelelő megnyitódik. Ez nem túl hatékony, de sok esetben jobb.


Mindkettő megoldás jó, a honlapod milyensége döntené el, hogy melyiket célszerűbb/praktikusabb használni.

2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Működik-e úgy hogy van egy szöveg( galéria) rákattintok és ez az ablak jön be. Valahogy olyan elképzelésem lenne hogy: kiadja a képet(1-et) jobbra balra nyílra kattintva lehetne őket nézegetni. És lehet-e több albumot feltölteni rá?
2012. jan. 4. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet oldani ha nagyon akarják :)


Am ha jól értem egy Galéria menüpontot akarsz, mely által bejön egy statikus oldal. (Akárhonnan kattintasz a menüpontra mindig az jön be) Majd ezen az oldalon látod felsorakozva az albumokat ( a statikusság miatt mindig az összeset, kezdetben semelyik sincs megnyitva) majd a kiválasztás után tudsz egyesével lapozgatni az albumon belül.

2012. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! Örülök, hogy legalább megértettük mit szeretnék :))))
2012. jan. 4. 23:54
 6/6 anonim válasza:

23:49

Ha szépen megkérlek segítenél nekem is egy ilyen elkészítésében? HTML5 és CSS-sel készült eddig a honlapom. Nagyon örülnék neki :) Privibe írj, ha megoldható :))


Remélem kedves kérdező, nem haragszol. Én is pont egy ilyent szeretnék már nagyon rég óta és nem szerettem volna még egy ilyen kérdést kiírni.

Szép napot mindenkinek!

2012. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!