Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyire jól...

Szerintetek mennyire jól kezelhető ez a weblap?

Figyelt kérdés

Tényleg kíváncsi lennék teljesen kívülállók véleményére a weblap ergonómiájával kapcsolatban. Ha aktuális esetleg egy hirdetés felad http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszit.. is kérném (nem kell se regisztráció, se e-mail cím megadás) Előre is köszönöm nektek.

[link]


2010. nov. 8. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A kezelhetősége kiváló, mivel Joomla! , így szerintem mondanom sem kell hogy ezzel semmi probléma, és maga a Dizájn is jól néz ki, nekem tetszik.

Jó kis oldal,

2010. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a dicséretet, de az oldal motorja Drupal :-)
2010. nov. 8. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, forráskódba kerestem a motort és egyetlen sorból lehetett kiszedni :) :

jQuery.extend(Drupal.settings,


Mindenesetre szép az oldal könnyen kezelhető, sok lehetőséggel, egyszóval szép munka.


Nem egy labirintus , nem is túl egyszerű , pont megfelelő tényleg csak gratulálni tudok :)

2010. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon hasznos, hogy teljesen kívülálló véleményt mond az oldalról.
2010. nov. 9. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Drupal?

Nem is gondoltam volna, fix-re hasonlit a Joomlához, bár nem néztem me a forráskodot csak gondoltam hogy az lehet..

De így is nagyon jó

2010. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!