Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb blogszerkeszt...

Melyik a legjobb blogszerkesztő oldal?

Figyelt kérdés
A WordPress jó?
2011. dec. 16. 23:01
1 2
 1/15 bánomisén ***** válasza:
Nekem a Blogger jön be, nagyon felhasználóbarát, szabadon variálható, és ritkán tart technikai szünetet, ha mégis, előre értesítenek.
2011. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudnál segíteni ebben? Egy csak arra szeretném használni, hogy...igazából tehetségkutatásra. Aki szeretne könyvírással foglalkozni, akár kezdőként, akár haladóként, az arra az oldalra felrakhatja az otthon írt könyvét, versét fejezetenként. És akkor lehetne írni oda kommenteket, hogy min kéne az írónak változtatni, vagy jó-e úgy a könyv, ahogy van. Érted mire gondolok? Mert sok író van, aki fél attól, hogy rosszat ír. Hogy nem tetszene senkinek. Én megadnám nekik a kezdő löketet, és onnantól nem lenne megállás.
2011. dec. 16. 23:28
 3/15 bánomisén ***** válasza:
Neked olyan oldalra lenne szükséged, ahová bárki közvetlenül feltehet bármit, vagy olyanra, ahova te teszed föl a neked megküldött írásokat? Mert ha számodra ismeretleneknek akarsz helyet biztosítani, akkor mégsem a Blogger kell neked, az inkább a hagyományos blogoknak van kitalálva.
2011. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bánomisén ***** válasza:

Nézd meg a Bloggert, hogy jó-e neked:


[link]

2011. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kifejezetten olyan blogot, ahova ismeretlenek raknak fel írásokat, és ismeretlenek kommentálhatják, elemezhetik. És persze én is rakhatok fel írásokat.
2011. dec. 16. 23:36
 6/15 bánomisén ***** válasza:
Akkor neked a Blogger nem jó. A WordPress-t kipróbáltad? Vagy ajánlotta valaki? Mert azt nem ismerem.
2011. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Neten találtam. Miért nem jó a blogger. Már ott is elkezdtem.
2011. dec. 16. 23:50
 8/15 bánomisén ***** válasza:
Mert, úgy tudom, nincs olyan beállítás, hogy bárki külsős fel tudjon rakni a te blogodra cikkeket, legfeljebb kommentben. De ha te találtál erre megoldást, akkor minden rendben.
2011. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ajjaj...nem nem találtam :D

Akkor melyik blog lenne erre megfelelő?

2011. dec. 17. 12:06
 10/15 bánomisén ***** válasza:
Nézd meg a saját ötletedet is, a WordPress-t. Lehet, hogy számodra az lesz a megfelelő, de ahogy mondtam már, azt sajna nem ismerem.
2011. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!