Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki segíteni Gportál-os...

Valaki segíteni Gportál-os oldalban?

Figyelt kérdés
Az oldal már megvan. De nem tudom hogyan kezdjek neki. Valaki segítene? :)
2011. nov. 19. 12:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Valaki légyszíves írjon. :)
2011. nov. 19. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Töröld és tanulj meg honlapot csinálni. Ha meg olyan oldalt szeretnél ami nem ér meg annyit, akkor az csak egy x+1 -ik felesleges szemét lenne a weben amire semmi szükség.
2011. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem fogom törölni. -.-"

Csak egy kis 'útmutatást' kértem, de mindegy, megoldom egyedül is. ;)

2011. nov. 19. 13:33
 4/10 anonim válasza:

fifa07player.evo@hotmail.com

Vegyél fel MSN-re, és segítek...2 éve használtam G-portált, nem tudom mennyit változott, de ha kell még segítség vegyél fel nyugodtan.:]


15/F

2011. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

G-portal... Azért ha valaki azzal nem tudja, hogy mit kell kezdeni...


Jobban járnál a törléssel, ahogy korábban mondták.

2011. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 3 éve jártas vagyok profi gp-ben és css-ben de html-ben is. silver95@page.hu -->írj erre az emailre!
2012. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Son ***** válasza:
jajjjjj xD "profi gportalos" úgy imádom az ilyen szövegeket.. könyörgöm ezek mind olyan oldalak ahol csak kikell választani mit szeretnél... Ehhez nem kell profizmus. megmegmeg... omg.. ezt nem lehet csak segítséggel megcsinálni?? ezek direkt olyan oldalak(mint ahogy már írtam) ahol előre megvannak adva a dolgok.. Ha ez nem megy, akkor várj míg pár évvel idősebb leszel, mert ahogy elnézem 10-nél alig vagy több.
2012. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igaz, hogy a G-Portálon vannak előre megadott sablonok is, de manapság a felhasználók 70%-a nem használja ezeket. Én 5 éve szerkesztek G-Portálon, s eleinte csak beálított stílusokat mertem használni, aztán egy-két év múlva saját kódokat pakolok fel a lapomra, és a Photoshopot sem keveset használom. Én nem állítanám, hogy a host egy szemét, mert ha az ember nagyon akarja, kitudja belőle hozni a HTML-es színvonalat is, nem kell mindjárt atw-re, fanfusionra menni. Gyakorlatilag MA már a kettő egy és ugyanaz, a különbség annyi, hogy nem kell vesződni a Total Commanderrel.


dreamdiary.gportal.hu


Nézz meg egy fanfusionos blogot. Körülbelül a felépítés ugyanaz, igaz, hogy G-Portálon kötöttebb, de a kezdőknek úgysem kell sok dolog, a haladók pedig simán megoldanak egy ilyen problémát, hogy hova tegyék a modulokat, akár fejlécre is lehet. Szóval előbb tapasztaljátok ki, mielőtt elkülditek a G-Portált a sunyiba. Ma már nem is olyan egyszerű a szerkesztése, mivel HTML-es alapon csinálja felhasználók többsége.

2012. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"kitudja belőle hozni a HTML-es színvonalat"


Nem, nem tudja. :)

2012. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
De igen, KITUDJA hozni belőle! táblázatkódok és kész, meg divek stb.
2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!